Kolejna odsłona promocji Banku Millennium „Zyskaj 360 zł”

10 mar

Kolejna odsłona promocji Banku Millennium „Zyskaj 360 zł”

Jest już dostępna kolejna edycja promocji „Zyskaj 360 zł” od Banku Millennium. Promocja wiąże się z Kontem 360°. Uczestnicy promocji mogą otrzymać do 360 zł premii. Trzeba tylko aktywnie korzystać z karty debetowej oraz płatności BILK-iem.

Kto może skorzystać z promocji i w jaki sposób?

W promocji mogą wziąć udział nowy klienci – czyli osoby które od 29 lutego 2016 r. nie posiadały żadnej umowy zawartej z Bankiem Millennium. Regulamin tak określa nowych klientów:

„Osoby fizyczne, które (…) w okresie od 29.02.2015r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 25.02.2017 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)”

Jeśli jesteśmy nowymi klientami, możemy złożyć wniosek za pomocą tego linku i zawrzeć umowę o Konto 360°. Ostateczny termin to 30 czerwca 2017 r. Należy także pamiętać, aby zawnioskować o kartę debetową oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Umowę o konto można podpisać za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.

Co zrobić by zdobyć 360 zł premii?

Po założeniu Konta 360° możemy otrzymać do 360 zł premii. Tak jak we wcześniejszych edycjach premię zdobywamy dokonując płatności bezgotówkowych – kartą debetową lub BLIK-iem. Premia jest naliczana jako zwrot środków za przeprowadzone transakcje. W ciągu miesiąca można otrzymać maks. 60 zł premii. Zwroty środków zaczyna obowiązywać po miesiącu od popisania umowy.

Zwroty otrzymujemy za dokonanie płatności kartą – 2% wartości transakcji – lub BLIK-iem – 5% wartości transakcji. Moneyback obowiązuje od płatności dokonanych w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Warto nadmienić, że zwrot środków nie może wynieść więcej niż 30 zł dla płatności BLIK-iem oraz 30 zł dla płatności kartą debetową. Naliczanie premii następuje od kolejnego miesiąc od podpisania umowy (podpisując umowę we marcu, zwrot będzie naliczany od kwietnia). Premie można otrzymywać przez 6 miesięcy – co w łączne może dać 360 zł premii.

Jednak to nie wszystko. Premię otrzymamy, jeśli spełnimy następujące warunki:

  • wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą/BLIK-iem, która zostanie zaksięgowana w danym miesiącu;
  • zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku;
  • zapewnimy wpływy na konto przynajmniej 1000 zł miesięcznie – nie obowiązuje w przypadku Konta 360° Student.

Charakterystyka rachunku w Millennium

Za prowadzenie Konta 360° obowiązuje opłata 4,99 zł miesięcznie. Jednak jeśli spełnimy warunki promocji, to rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za korzystanie z konta, posiadanie karty i wypłaty z bankomatów nic nie zapłacimy. Z kolei otwierając Konto 360° Student, aby uniknąć opłat, wystarczy dokonać jedną transakcję kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium ma w swojej ofercie całkiem niezłe rachunek oszczędnościowy. Konto Oszczędnościowe Profit jest oprocentowane na 2,5 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. Konto można otworzyć za pomocą tego linku.

Polecam sprawdzić regulamin promocji dostępny tutaj

Załóż konto 360° i zgarniaj premie do 360 zł premii

Write a Reply or Comment