Kolejna odsłona Moneymanii – 100 zł za założenie konta 360º w Millennium

03 mar

Kolejna odsłona Moneymanii – 100 zł za założenie konta 360º w Millennium

Na rynek powróciła znana już promocja Moneymania od serwisu money.pl. Tym razem portal finansowy nawiązał współpracę z Millennium Bankiem i w ramach promocji oferuje Konta 360º i premię 100 zł. Oczywiście klienci muszą spełnić kilka warunków, które nie są zbyt trudne.

Oferta jest dość atrakcyjna, gdyż w ramach promocji możemy założyć dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe. Czas na to mamy do 31 marca 2016 r. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci – co w praktyce bank określa jako osoby, które nie posiadały żadnego produktu ani usługi w Millenniu po 1.04.2015 r.

W pierwszej kolejności, należy zarejestrować się pod tym adresem. Jedna osoba może złożyć jeden wniosek. Po rejestracji powinniśmy otrzymać link do wniosku. Przy wypełnianiu wniosku musimy zgodzić się na warunki promocji, w tym na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich organizatorowi promocji. Do 10 kwietnia mamy czas na podpisanie umowy z bankiem. Do wyboru mamy podpisanie umowy przez kuriera, wizytę w banku lub aktywację przez przelew. Następnie będziemy musieli uzupełnić dane na stronie promocji, m.in. podać nr nowo otworzonego rachunku w Millennium. Mamy na to czas do 20 kwietnia.

Podstawowym warunkiem otrzymania premii jest przeprowadzenie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą na co najmniej 360 zł do 30 kwietnia. Tą samą czynność będziemy musieli wykonać również w maju, czyli od 1 do 31 maja przeprowadzić przynajmniej 5 transakcji na min. 360 zł. Uwaga – transakcje muszą być dokonane w sklepach stacjonarnych (do transakcji bezgotówkowych zalicza się także płatność BLIKiem, ale nie przelewy internetowe). Informacje o otrzymaniu premii powinniśmy dostać drogą mailową do 30 czerwca. Bonus zostanie wypłacony do 31 lipca 2016 r. Szczegółowy regulamin znajduje się na tej stronie.MoneyMania-2016-Strona-główna-2016-03-10-15-41-21

Klikając w ten link możesz wziąć udział w promocji. Z kolei więcej na temat Konta 360º dowiesz się z naszego wcześniejszego artykułu.

Write a Reply or Comment