Kolejna edycja Comperia Bonus – lokata na 2,5% oraz premia 110 zł w Toyota Banku

27 Paź

Kolejna edycja Comperia Bonus – lokata na 2,5% oraz premia 110 zł w Toyota Banku

Wystartowała siódma edycja promocji Comperia Bonus. Wszyscy, którzy nie posiadają jeszcze Konta Jedynego w Toyota Banku, będą mogli zgarnąć 100 zł za założenie rachunku oraz lokatę oprocentowaną na 2,5%. Dodatkowym plusem promocji jest możliwość zarejestrowania się w programie moneyback, dzięki któremu oprócz zwrotu za zakupy na stacjach paliw otrzymamy jeszcze 10 zł. Do zgarnięcia jest więc 110 zł plus odsetki, co razem z oprocentowaniem z lokaty daje nawet 5,6% zysku z zainwestowanej kwoty.

Kto skorzysta z promocji?

Promocje związane z Toyota Bankiem były na tyle atrakcyjne, że zastanawiamy się, czy są wśród was osoby, które jeszcze nie posiadają tam konta. Jest to bowiem główny warunek przystąpienia do promocji. Według regulaminu udział w akcji będą mogły wziąć tylko te osoby, które od 14 maja 2015 r. do 24 października 2016 r. nie posiadały Konta Jedynego w Toyota Banku. Osoby posiadające inne rachunki nie są wykluczone.

Jeśli spełniamy warunek, to następnym krokiem będzie udanie się na stronę promocji i wypełnienie formularza rejestracyjnego. Na podany adres e-mail zostanie do nas wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po potwierdzeniu będzie można zalogować się do panelu promocji i złożyć wniosek o Konto Jedyne. Mamy na to czas do 30 listopada bieżącego roku. Sama umowa o Konto zostanie zawarta za pośrednictwem kuriera. Składając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie przeprowadzanej promocji. Bank potrzebuje tej zgody, aby móc legalnie poinformować organizatora akcji o zdobytej premii i numerze naszego konta do jej odbioru.

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 100 zł wystarczy do 31 grudnia 2016 założyć lokatę (lub lokaty) Plan Depozytowy na 130 dni dla kwoty min 10 000 zł. Przypominamy, że oprocentowanie lokaty wynosi 2,5% w skali roku. Osoby zainteresowane założeniem większej ilości depozytów muszą wiedzieć, że maksymalna ilość lokat, jaką można otworzyć w ramach promocji wynosi 10. Na każdej z nich może być maksymalnie po 10 000 zł.

Ważne: saldo lokaty w wysokości 10 000 zł musimy utrzymać przynajmniej przez 70 dni od momentu jej założenia.

10 zł nagrody dodatkowej

Jak już wspomnieliśmy do zgarnięcia będzie jeszcze dodatkowa nagroda w wysokości 10 zł za skorzystanie z moneybacku. Aby ją otrzymać trzeba będzie do końca grudnia zarejestrować się w promocji Toyota Banku „Tankuj korzyści do pełna” i spełnić proste warunki. O co chodzi? Wystarczy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej oraz wiadomości SMS.

Dodatkowe korzyści możemy czerpać ze zwrotu za zakupy na stacjach paliw. Pamiętajmy, że zwrot dotyczy tylko transakcji bezgotówkowych, może on wynieść od 5% do 10%. Jednak, aby go otrzymać, należy spełnić minimalne warunki:

 • średnie saldo miesięczne na rachunku: 1 000 zł
 • średnie saldo oszczędności: 10 000 zł
 • kwota transakcji bezgotówkowych: 500 zł

O przyznaniu premii oraz premii dodatkowej organizator promocji poinformuje nas do 24 marca 2017 r. za pomocą wiadomości e-mail. Obie nagrody powinny zostać przekazane na nasze konto założone ramach promocji do 14 kwietnia 2017 r.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta Jedynego

Koszt prowadzenia Konta Jedynego wynosi 2,49 zł miesięcznie. Opłaty można sie jednak pozbyć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł. Samo posiadanie karty jest darmowe, więc warto jednak otworzyć konto z kartą, tym bardziej że będziemy mogli wtedy korzystać z trzech darmowych wypłat z bankomatów w miesiącu. Koszt kolejnych wypłat wynosi 4,50 zł.

Załóż Konto Jedyne w Toyota Banku

8 comments

 1. Admin

  A nie jest to 5,6%? Chyba widziałam takie informacje na innej stronie

  Odpowiedz
  1. Admin

   Jest, jeśli „wliczy się” premię. Wtedy jeżeli premia zostanie potraktowana jako kwota odsetkowa to oprocentowanie wyniesie 5,6%.

   Odpowiedz
 2. Admin

  Czy będę mogła później zamknąć konto przez internet?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Tylko listownie lub w siedzibie banku…

   Odpowiedz
 3. Admin

  Można bezpłatnie zamknąć konto po otrzymaniu premii?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Zamknąć można zawsze, bezpłatnie, ale polecałbym przeczytać regulamin i trzymać się wyznaczonych terminów.

   Odpowiedz
 4. Admin

  Właśnie szukałam konta dla siebie, dziękuję za wpis

  Odpowiedz
 5. Admin

  Jakoś nie potrafię się przekonać do tego banku.. Chociaż promocja kusząca

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment