Karta kredytowa z tabletem lub smartfonem – nowa promocja Citibanku

19 sty

Karta kredytowa z tabletem lub smartfonem – nowa promocja Citibanku

Citibank przygotował kolejną atrakcyjną promocję dla swoich klientów. Tym razem premiowane są osoby, które zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej. W nagrodę można otrzymać wartościowy gadżet – smartfon lub tablet. Akcja jest już zanana, ale tym razem wprowadzono kilka zmian. Przyjrzyjmy się jak skorzystać z promocji Citi.

Jakie zmiany?

Citibank w ramach swojej  promocji oferuje kartę kredytową m.in. Simplicity. Akurat ta karta jest darmowa, a promocja polega na możliwości otrzymania od banku tabletu czy też smartfon. Jednak przede wszystkim zmienił się okres karencji, dzięki czemu również starzy klienci mogą skorzystać z promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2014 roku. Jeśli spełniamy te kryterium, możemy za pomocą wniosku internetowego skorzystać z promocji. Do wyboru mamy kartę PremierMiles, World lub Simplicity – która jest darmowa. W tym momencie wybieramy także nagrodę. Możemy zdecydować się na telefon Samsung Galaxy J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30.

Następnie, po złożeniu wniosku, zadzwoni do nas pracownik banku. Będziemy musieli podać swoje dane osobowe oraz informacje na temat wysokości dochodów. Podstawowe wymagania to:

  • minimum 21 lat
  • dochód netto minimum 1200 zł
  • okres zatrudnienia w obecnej pracy – minimum 3 miesiące

Dla osób prowadzących firmę, kryterium wieku to min. 25 lat i min. 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej.

Warunki do spełnienia

Ważne, aby wniosek o kartę złożyć z dedykowanej podstrony promocji.

Citibank wymaga od posiadaczy karty zalogowania się do serwisu transakcyjnego przynajmniej jeden raz w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. Drugim warunkiem jest przeprowadzenie transakcji bezgotówkowych minimum na kwotę 3 tys. zł w okresie 3 miesięcy od podpisania umowy. Tutaj należy zwrócić uwagę, że okres ten jest liczony dopiero po upłynięciu miesiąca od podpisania umowy.

Co dalej?

Informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymamy do 10 dnia następnego miesiąca od podpisania umowy. Wtedy też otrzymamy informacje o tym, że przysługuje nam nagroda. W ciągu 30 dni kurier powinien dostarczyć tablet lub telefon – w zależności od tego co wybraliśmy. Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego.

Promocja trwa do 1 kwietnia 2016 roku – tutaj pełen regulamin promocji.

Złóż wniosek o kartę Simplicity!

Write a Reply or Comment