III edycja promocji „Zyskuj z eKontem”. Zgarnij 500 zł za założenie konta w mBanku

03 Sie

III edycja promocji „Zyskuj z eKontem”. Zgarnij 500 zł za założenie konta w mBanku

Wystartowała trzecia już edycja promocji „Zyskuj z eKontem”. Mamy więc okazję do zdobycia całkiem pokaźnej sumy, ponieważ otrzymana premia może wynieść nawet 500 zł. Wystarczy jedynie założyć konto i spełnić kilka prostych warunków. Jest to świetna okazja dla osób które zastanawiają się nad zmianą lub założeniem nowego konta, ponieważ biorąc udział w promocji oprócz całkowicie darmowego rachunku osobistego, będą mieli również okazję do zgarnięcia łatwej gotówki.

Jak przystąpić do promocji?

Standardowym warunkiem jaki należy spełnić, aby przystąpić do promocji jest status nowego klienta banku. Definicja „nowego klienta” opisana jest w regulaminie:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jeśli spełniamy ten warunek wystarczy już tylko złożyć wniosek o konto z kartą płatniczą na stronie promocji. Mamy na to niewiele czasu, ponieważ akcja trwa tylko do 17 sierpnia bieżącego roku. Podczas składania wniosku konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”. Umowę o konto można zawszeć na kilka sposobów. Do wyboru mamy przelew z konta w innym banku, podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku albo punkcie obsługi Aspiro.

10 zł za pobranie i aktywację aplikacji mobilnej

Pierwsza premia jaką możemy zdobyć wynosi 10 zł. Nie jest to duża suma, ale żeby ją zgarnąć wystarczy jedynie pobrać i aktywować aplikację mobilną mBanku. Należy to zrobić w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android, iOS lub Windows. Premię powinniśmy otrzymać w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia powyższego wymogu. Zaznaczmy jeszcze, że aplikacja mobilna będzie nam potrzebna do zdobycia kolejnych premii.

250 zł zwrotu za zakupy i przelew wynagrodzenia

Kolejna premia do zdobycia to 250 zł. Można ją zdobyć w postaci zwrotu za zakupy opłacone kartą oraz za pomocą płatności mobilnych BLIK. Za transakcje opłacone kartą, bank zwróci nam równowartość 2% transakcji, w przypadku płatności BLIKiem będzie to 4%. Zwroty będziemy otrzymywać przez 5 kolejnych miesięcy (począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa), przy czym maksymalny zwrot miesięczny wynieść może 50 zł.

Transakcje powinny być wykonane na sumę co najmniej 250 zł miesięcznie w punktach handlowo-usługowych. Co ważne nie mogą być one anulowane co najmniej do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji.

Dodatkowym warunkiem jaki należy spełnić, aby otrzymać premię jest comiesięczny wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł. Co ważne wpływ ten nie może być sumą kilku mniejszych, musi to być jednorazowe zasilenie konta. Regulamin promocji nie definiuje wpływu jako zasilenia konta przez pracodawcę, może to być przelew z dowolnego źródła, przy czym nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji.

Pamiętajmy również o przynajmniej jednym logowaniu w miesiącu do aplikacji mobilnej, ponieważ bez spełnienia tego wymogu zwrotu za płatności nie otrzymamy.

Zwroty będą wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym płatności wykonano i zaksięgowano.

240 zł dodatkowej premii

Ostatnia premia jaką można zdobyć wynosi 240 zł. Jest to dodatkowy bonus dla osób, które spełnią warunki dotyczące premii za aktywację aplikacji oraz otrzymają zwroty za płatności bezgotówkowe przez pięć kolejnych miesięcy. Premia powinna trafić na konto do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki dotyczące premii za aplikację oraz płatności kartą i BLIKiem.

Sprawdź szczegóły promocji w regulaminie.

Prześwietlenie oferty eKonta

Zakładając konto w mBanku mamy dwie opcje do wyboru: eKonto z taryfą standard i eKonto z taryfą plus. Zarówno w przypadku pierwszej jak i drugiej oferty jesteśmy zwolnieni z opłat za otwarcie konta oraz przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej. Możemy być również zwolnieni z opłat za kartę płatniczą, jeśli wykonamy 5 płatności miesięcznie. W innym przypadku opłata będzie wynosić 4 zł. Wybierając konto w wersji standard nie będziemy ponosić żadnych opłat za prowadzenie konta. W przypadku konta w wersji plus opłata ta wynosi 5 zł miesięcznie. Możemy się jej pozbyć jeśli zapewnimy comiesięczne wpływy w wysokości co najmniej 1 000 zł. Dodatkowo decydując się na konto w wersji plus będziemy mogli korzystać z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Załóż eKonto i zyskaj 500 zł premii!

7 comments

 1. Admin

  mBank zaskakuje ostatnio z promocjami. Jedyny minus jest taki, że trzeba pamietać żeby co miesiąc logować się na konto mobilne

  Odpowiedz
  1. Admin

   Mamy XXI wiek…pewnie non stop z tego korzystasz. A jak nie to ustaw sobie przypomnienie, proste;)

   Odpowiedz
 2. Admin

  Czy jeżeli miałam kiedyś kartę kredytową, to mogę wziąć udział w promocji?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Podobno tak

   Odpowiedz
   1. Admin

    „podobno” a ktos wie na pewno?

    Odpowiedz
    1. Admin

     Jest jakiś program poleceń w tej promocji?

     Odpowiedz
 3. Admin

  Jeśli mam wspólne konto z żoną i zrobię z niego ten przelew 1000 zł to zostanie on uznany czy nie?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment