Dwie promocyjne lokaty w Banku Smart oraz atrakcyjne konto oszczędnościowe

18 Wrz

Dwie promocyjne lokaty w Banku Smart oraz atrakcyjne konto oszczędnościowe

Bank Smart zaproponował ostatnio dwie nowe lokaty w promocji. Jest to Lokata bez gwiazdek i Lokata na Powitanie. Pierwsza gwarantuje 3,05% w skali roku i nie wymaga zakładania konta. Druga – jest przeznaczona dla nowych klientów. Przyjrzeliśmy się dokładnie dwóm nowym ofertom lokat w Banku Smart – poniżej szczegóły.

Pierwsza oferta – Lokata bez gwiazdek – to oferta promocyjna, która nie wymaga skorzystania z innych produktów Banku Smart. Na lokacie można zdeponować od 1 tys. zł do nawet 500 tys. zł. Oprocentowanie w skali roku wynosi 3,05%. Termin zapadalności lokaty to dwa miesiące. Po upływie tego czasu, lokata może zostać odnowiona na tych samych warunkach. Klient może wybrać czy chce, aby lokata została odnowiona, czy też nie.

Dla nowych klientów została przygotowana oferta – Lokata na Powitanie. Oprocentowanie w skali roku wynosi 4% w przypadku lokaty miesięcznej. Jeśli założymy lokatę na 2 lub 3 miesiące oprocentowanie wyniesie 3,5% w skali roku. Wkład depozytu może wynosić od 1 tys. do 10 tys. zł.

Bank oprócz dwóch promocyjnych lokat, oferuje Konto oszczędnościowe na Smart Procent. Otwierając równocześnie Konto Smart, możemy na rachunku oszczędnościowym liczyć na 3% w skali roku – maksymalnie wpłacając 50 tys. zł. Wyższa kwota zostanie oprocentowana na 2% w skali roku. Promocja jest ważna przez miesiąc – do 17.10. 2015 roku. Po upłynięciu tego terminu można spodziewać się, że oprocentowanie spadnie. Wpłaty na konto są bezpłatne, jednak w przypadku wypłat, tylko pierwsza jest darmowa. Kolejne wypłaty w ciągu miesiąca kosztują 5 zł.

W przypadku otworzenia rachunku oszczędnościowego w Banku Smart, musimy również założyć konto osobiste – Smart Konto. Rachunek w całości jest darmowy. Otwarcie i prowadzenie konta są bezpłatne. Tak samo korzystanie z karty płatniczej i jej wydanie. Przelewy krajowe oraz wypłaty w bankomacie również są darmowe.

Write a Reply or Comment