Do 500 zł premii za eKonto w mBanku

13 mar

Do 500 zł premii za eKonto w mBanku

Ciekawą promocją, która pojawiła się ostatnio na rynku jest eKonto od mBanku. W jej ramach można otrzymać zwrot środków do 500 zł

Oczywiście promocja jest przeznaczona dla nowych klientów. Jednak wykluczone są tylko osoby posiadające rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Jeśli ktoś rozwiązał umowę o standardowy rachunek przed rozpoczęciem promocji lub posiada konto firmowe – ewentualnie walutowe – może skorzystać z tej oferty.

Czas na skorzystanie z promocji mamy do 31.05.2016. Nowy klient musi założyć standardowe eKonto lub eKonto plus razem z kartą debetową. Wniosek można złożyć za pomocą tej strony. Zakładając konto musimy zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym” oraz aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwszą premię – 10 zł – otrzymamy za otworzenie rachunku i jego aktywację za pomocą aplikacji mobilnej. Mamy na to 24h od złożenia wniosku w systemie mBanku. Bonus otrzymamy w przeciągu 20 dni roboczych.

Zwrot środków 50 zł miesięcznie

Moneyback otrzymamy za dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową w sklepach. Miesięcznie maksymalnie możemy otrzymać 50 zł zwrotu. Moneyback jest naliczany od wartości transakcji – 2% od płatności kartą lub 4% od płatności BLIKiem. Zwrot obowiązuje do transakcji dokonanych w sklepach stacjonarnychnie możemy zatem otrzymać moneybacku od transakcji internetowych.

Naliczanie zwrotu będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca od zawarcia umowy. Jeśli podpiszemy umowę w marcu moneyback będzie naliczany od kwietnia.

Co jeszcze warto mieć na uwadze?

Oprócz wcześniej wspomnianych warunków musimy spełnić także inne wymagania:

  • Dokonać transakcji bezgotówkowych (karta debetowa lub BLIK) minimum 250 zł.
  • Wpłacić na rachunek min. 1000 zł miesięcznie (wpływy nie mogą pochodzić z innego rachunku osoby biorącej udział w promocji)
  • Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku (przynajmniej raz)

Zwrot środków będziemy otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym dokonaliśmy płatności.

Jak otrzymać dodatkowe 240 zł?

Dodatkowe 240 zł możemy otrzymać, jeśli spełnimy wcześniej wymienione warunki (10 zł za aktywację konta oraz otrzymanie 5 zwrotów). Premia 240 zł wpłynie na nasze konto do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie warunki .

Regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem, a samo konto możemy założyć poprzez dedykowaną stronę promocji.Darmowe-eKonto-ze-zwrotem-do-500-zł-w-promocji-mBank.pl-2016-03-09-16-43-54

Write a Reply or Comment