Darmowy abonament, Internet LTE lub moneyback przy koncie osobistym w T-Mobile Usługi Bankowe

11 Lip

Darmowy abonament, Internet LTE lub moneyback przy koncie osobistym w T-Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługi Bankowe pojawiły się nowe oferty kont osobistych z moneybackiem 5%– Premium oraz Freemium. W przypadku tego pierwszego „telebank” przygotował również dodatkowe promocje związane z usługami telekomunikacyjnymi. Klienci jednak muszą wybrać, na którą z promocji się decydują, Internet lub abonament za 0 zł, czy 25 zł comiesięcznego zwrotu.

Abonament bez limitów za 10 zł

Oferta przeznaczona jest dla właścicieli konta Premium. Promocyjny abonament to „Jum Comfort bez telefonu”, taryfa ta jest znana pod nazwą Rodzina 80, a jej standardowy koszt wynosi 34,99 zł. Dzięki promocji cena może spaść do 10 zł, a dla posiadaczy abonamentu lub mixa w T-Mobile, którzy skorzystają z promocji „Usługi z Ulgą”, abonament będzie darmowy.

Abonament zapewnia nielimitowane minuty do krajowych sieci komórkowych, stacjonarnych oraz SMSy w kraju. Dodatkowo klienci otrzymują również 1GB Internetu. Warto zaznaczyć, że po przekroczeniu tego limitu, następne 500 MB będzie nas kosztować 10 zł, a kolejny 1 GB 10 zł.

Jakie warunki należy spełnić? 5 zł rabatu na abonamencie zgarniemy za wyrażenie zgody na działania marketingowe zaproponowane przez operatora. Kolejne 19,99 zł otrzymamy za posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł.

W ofercie jest jednak jeden haczyk. Wystarczy, że raz nie wywiążemy się z warunku dotyczącego płatności kartą i rabat tracimy bezpowrotnie.

Załóż Konto Premium z darmowym abonamentem!

Internet LTE za 10 zł

Oferta również przeznaczona jest dla właścicieli konta Premium, jej warunki są bardzo podobne do poprzedniej. Abonament jaki oferuje T-Mobile to Internet Comfort, którego regularna cena wynosi 29,99 zł. Dzięki promocji cena ta może spać do 10 zł, lub do 0 zł jeśli jesteśmy już posiadaczami abonamentu w T-Mobile. W ramach promocji otrzymamy 35 GB Internetu oraz ewentualnie modem za 9 zł lub router domowy za 149 zł.

Podobnie jak poprzednio, za nie wywiązanie się z warunku o płatnościach bezgotówkowych, tracimy rabat. Dodatkowo jest również wymagana opłata aktywacyjna w wysokości 49 zł.

Załóż Konto Premium z darmowym Internetem!

Moneyback dla konta Premium i Freemium

Zasady promocji są proste. W przypadku Konta Premium za wydanie 500 zł miesięcznie kartą otrzymamy 25 zł zwrotu. Zaletą oferty jest to, że nie musimy się z nikim związywać 24 miesięczną umową. Niespełnienie warunku o wydaniu kartą 500 zł, nie wiążę się z tak negatywnymi konsekwencjami, jak w przypadku abonamentów. Po prostu nie otrzymamy zwrotu w danym miesiącu, ale w kolejnym okresie już normalnie będzie go można znowu zdobyć.
Niestety są i złe strony promocji. Bank ma prawo wycofać ofertę z 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Nie mamy więc pewności ile czasu będzie trwała promocja. Jednak biorąc pod uwagę, że to nowość w T-Mobile, promocja powinna trwać co najmniej jeszcze przez rok.

Ile kosztuje konto Premium? Nie bez powodu, bank naciska na wydanie kartą 500 zł miesięcznie. Spełnienie tego warunku zwalnia nas również z opłat za prowadzenie konta. W przeciwnym wypadku opłata ta wynosi aż 18,90 zł za miesiąc!

Załóż Konto Premium z moneybackiem 5%

Osoby, które wydają nieco mniej mogą skorzystać z oferty Konta Freemium. W tym przypadku prowadzenie konta jest darmowe, a jeśli miesięcznie wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę 200 zł, to za kartę również nie będziemy musieli nic płacić. Jednak w tej opcji nie mamy wszystkich bankomatów za darmo, jak w przypadku konta Premium. Tylko trzy pierwsze wypłaty w miesiącu nie będą nas kosztować. Konto Freemium również oferuje moneyback 5%, jednak tu maksymalnie jest do zdobycie 15 zł na miesiąc.

Załóż Konto Freemium z moneybackiem 5%

3 komentarze

 1. Admin

  I tak mnie nie zachęcili. T-mobile jakoś źle mi się kojarzy

  Odpowiedz
  1. Admin

   A w czym jestes?

   Odpowiedz
 2. Admin

  Dajcie znać czy wszystko dobrze działa

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment