Credit Agricole: Aż 200 zł premii za przeniesienie konta z innego banku do końca marca

26 Lut

Credit Agricole: Aż 200 zł premii za przeniesienie konta z innego banku do końca marca

Dzięki najnowszej promocji Credit Agricole zachęca, aby klienci przenosili do niego swoje rachunki. W zamian za taką zmianę możemy zdobyć aż 200 zł premii. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie są zadowolone ze swojego banku oraz myślą o przeniesieniu konta do innego. Akcja pozwala nam dokonać wyboru z szerokiego wachlarza kont w tym banku – 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Warunki promocji są natomiast bardzo łatwe do spełnienia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu roku poprzedzającego dzień otwarcia konta nie posiadali żadnego konta w banku. Dozwolone jest, aby uczestniczyli w niej również Ci, którzy posiadali w tym czasie Pakiet Depozytowe. W regulaminie zostało to zapisane następująco:

„Z Promocji nie może  skorzystać  Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.”

Jeżeli zaliczamy się do osób, które są dopuszczone do promocji, możemy wejść na dedykowaną stronę oraz złożyć wniosek o konto. Zawiera on nasze imię, nazwisko,  PESEL oraz adres e-mail i numer telefonu. Istotne jest również, abyśmy wyrazili zgodę na działania marketingowe banku oraz wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji i ofert handlowych drogą elektroniczną.

Naszym kolejnym krokiem będzie zawarcie umowy o konto oraz złożenie wniosku o kartę debetową. W tym celu musimy udać się do oddziału Credit Agricole, gdzie złożymy pełnomocnictwo, które zawiera nazwę naszego banku, numer rachunku oraz nazwę i adres miejsca, z którego otrzymujemy wynagrodzenie (bank powiadomi pracodawcę o zmianie rachunku bankowego). W ten sposób pozwalamy bankowi zamknąć nasze dotychczasowe konto w innym banku oraz otworzyć nowe w Credit Agricole.

200 zł za wpływy na konto

Jeżeli chcemy uzyskać obiecane 200 zł, musimy spełnić jeszcze jeden warunek. Polega on na zapewnieniu minimum 3 tys. zł wpływów miesięcznie. Pieniądze muszą pojawiać się na naszym nowo otwartym rachunku przez kolejne 3 miesiące. Nagroda zostanie przekazana na nasze konto do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto.

Write a Reply or Comment