Credit Agricole: 250 zł za założenie mobilnego 1 Konta

07 Paź

Credit Agricole: 250 zł za założenie mobilnego 1 Konta

Bank Credit Agricole ruszył z kolejną promocją dla młodych klientów. Tym razem za założenie mobilnego 1 Konta będzie można zdobyć nawet 250 zł premii. Wystarczy zapewniać wpływy na konto i logować się do aplikacja mobilnej. Jak widać warunki są proste. Sprawdźmy szczegóły akcji.

Dla kogo promocja?

W tej promocji okres karencji jest zadziwiająco skrócony. Bank uznaje za nowego klienta wszystkie osoby, które nie posiadały konta osobistego w Credit Agricole w okresie 90 dni przed startem promocji. Dokładniej:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

To jednak nie wszystko. Promocja dotyczy mobilnego 1 Konta, które przeznaczone jest dla młodych klientów. Oznacza to, że w akcji będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które nie ukończyły jeszcze 27 roku życia.

Aby przystąpić do promocji należy w okresie 1.10 – 31.12.2016 r. złożyć wniosek o konto przez dedykowaną stronę promocji. Konieczne będzie również złożenie wniosku o kartę debetową oraz nie wyrażenie sprzeciwu wobec działań marketingowych banku oraz wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowej (będzie trzeba podać adres e-mail oraz numer telefonu). W dalszej części regulaminu nie ma nic więcej o działaniach dotyczących karty debetowej. Jeśli więc nie chcemy z niej korzystać najprawdopodobniej po jej aktywacji będziemy mogli ją zamknąć.

Premia 250 zł

Premia 250 zł została podzielona na kilka części. Pierwsza z nich wynosi 50 zł i można ją zdobyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że najpóźniej w kolejnym miesiącu po miesiącu przystąpienia do promocji zapewnimy wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Premię powinniśmy otrzymać do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Pozostała część została podzielona na 10 mniejszych. Przez 10 kolejnych miesięcy będziemy otrzymywać 20 zł, jeśli zapewnimy w danym miesiącu wpływy na kwotę min. 500 zł, zalogujemy się do aplikacji mobilnej CA24 mobile oraz wykonamy za jej pomocą min. 3 przelewy na łączną kwotę min. 10 zł. Ważne, aby przelewy te zostały zrealizowane na 2 różne rachunki bankowe oraz właścicielem rachunku nie był uczestnik promocji.

Premie te są przyznawane przez okres nie dłuższy niż 10 kolejnych miesięcy liczonych od momentu przystąpienia do promocji. Aby więc skorzystać w pełni z akcji warto rozpocząć spełnianie warunków zaraz po aktywacji konta. W przypadku tych premii, wypłata również nastąpi do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Po szczegóły promocji zapraszamy do regulaminu.

Prześwietlenie oferty 1 Konta

Prowadzenie 1 Konta kosztuje 0 zł miesięcznie. Jedyna opłata na jaką jesteśmy narażeni to opłata za kartę debetową, która wynosi 2,90 zł. Możemy się jej pozbyć, jeśli w każdym miesiącu wykonamy transakcje kartą na kwotę 1 zł. Jeśli chodzi o bankomaty to darmowe wypłaty oferują urządzenia BZ WBK oraz Euronet. Koszt pozostałych wypłat wynosi 5 zł. Warto również wiedzieć, że 1 Konto przeznaczone jest dla osób do 27 roku życia. Po przekroczeniu tego wieku konto zamieni się na Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

Załóż 1 Konto w Credit Agricole!

5 comments

 1. Admin

  Czy nie ukończone 27 lat trzeba mieć tylko w momencie podpisywania umowy, czy przez cały okres trwania promocji?

  Odpowiedz
 2. Admin

  Czy promocja łączy się z programem poleceń oraz przeniesieniem konta za 100 zł?

  Odpowiedz
 3. Admin

  Wpływ na konto w wysokości 500 zł może być z mojego konta?

  Odpowiedz
 4. Admin

  5 zł za wypłaty w innych bankomatach to trochę dużo! Ale zawsze można tego uniknąć

  Odpowiedz
 5. Admin

  Konto samoistnie zmieni się po przekroczeniu 27 roku życia? Czy musimy coś podpisywać, albo udawać się do oddziału?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment