Citibank: Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

16 sty

Citibank: Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

Wystartowała kolejna promocja Citibanku, w której główną nagrodą jest smartfon. Tym razem do zgarnięcia mamy LG K8 LTE o wartości 549 zł. Co należy zrobić? Wystarczy wyrobić całkowicie darmową kartę kredytową Simplicity. Mamy również dobrą wiadomość dla dawnych klientów banku: okres karencji został skrócony, dzięki czemu w akcji będą mogli wziąć nie tylko nowi klienci!

Kto skorzysta z promocji?

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Jednak, aby w ogóle myśleć o staraniu się o kredytówkę, należy spełniać minimalne warunki dochodowe określone przez bank już na samym początku:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli spełniamy powyższy warunek to możemy już składać wniosek o kartę na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 31 marca 2017 r. W ciągu kilku dni po złożeniu wniosku powinien oddzwonić do nas konsultant w celu przeprowadzenia całego procesu weryfikacji zdolności kredytowej. Umowę podpiszemy podczas wizyty kuriera.

Jak zdobyć smartfon LG K8 LTE?

Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste. Po pierwsze w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy, trzeba będzie zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Nie powinno to stanowić problemu, ponieważ i tak będziemy musieli w ten sposób aktywować otrzymaną kartę. Następnie w ciągu trzech miesięcy konieczne będzie wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 3000 zł. Można płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Uwaga: transakcje należy zacząć wykonywać od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc umowę podpiszemy w styczniu, to transakcje będziemy musieli wykonywać przez luty, marzec i kwiecień.

Uczestnicy dostaną powiadomienia o otrzymaniu nagrody w ciągu 14 dni od momentu spełnienia wszystkich wymogów. Wiadomość zostanie wysłana za pośrednictwem bankowości internetowej. Obiecany smartfon zostanie do nas wysłany za pośrednictwem kuriera w ciągu kilku kolejnych dni.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile będzie nas to kosztować?

Biorąc udział w promocji mamy do wyboru trzy karty kredytowe: World MasterCard, PremierMiles oraz Simplicity. Jednak tak naprawdę opłaca się tylko jedna z nich. Mowa tutaj o karcie Simplicity. Jest ona całkowicie darmowa, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych kart, które kosztują aż 18 zł miesięcznie. Wybierając kartę Simplicity nie zapłacimy za jej wydanie, ani żadnej opłaty miesięcznej. Jeśli więc tylko będziemy spłacać zadłużenia w terminie, to nie poniesiemy żadnych kosztów. Pamiętajmy jednak, aby podczas rozmowy z konsultantem zaznaczyć, że nie chcemy żadnych dodatkowych usług. Zakładanie konta osobistego również nie jest wymagane.

Wyślij wniosek o darmową kartę kredytową i odbierz smartfona!

Write a Reply or Comment