Citibank: darmowa karta kredytowa Simplicity + 400 zł do wydania w Douglas

09 listopad

Citibank: darmowa karta kredytowa Simplicity + 400 zł do wydania w Douglas

Ostatnie promocje Citibanku w których do zdobycia były vouchery do różnych sklepów cieszą się dużą popularnością. Bank postanowił podjąć nową współpracę, tym razem z perfumerią Douglas. Za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity, będzie można otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie douglas.pl.

Dla kogo promocja?

To już standard, że aby wziąć udział w promocji Citibanku trzeba być nowym klientem. Za taką osobę, bank uważa wszystkich, którzy od stycznia 2014 roku nie posiadali żadnej karty kredytowej Citibanku. Z promocji wyłączeni są również pracownicy banku oraz osoby, które nie są rezydentami podatkowymi w Polsce. Oczywiście, aby bank przyznał nam kartę kredytową, musimy spełnić minimalne kryteria:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

W regulaminie dostępny jest załącznik z dokładnym wykazem dla innych form zatrudnienia, emerytury, czy renty.

Jeśli powyższe warunki są spełnione, to następnym krokiem będzie złożenie wniosku o kartę kredytową na dedykowanej stronie promocji. Będziemy musieli podać tam dane takiej jak: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz e-mail. W ciągu 2-3 dni roboczych powinien do nas zadzwonić konsultant z banku w celu dalszego przeprocesowania wniosku. Jeśli cały proces przebiegnie pomyślnie, to po kilku dniach powinien pojawić się u nas kurier w celu podpisania umowy. Kartę otrzymamy w ciągu kilku następnych dni.

400 zł do wykorzystania w sklepie douglas.pl

Warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w douglas.pl są banalnie proste. Jedyne co należy zrobić, to zalogować się do serwisu Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile w ciągu miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oczywiście należy to zrobić dopiero po aktywowaniu karty.

To w zasadzie tyle. Nagroda w postaci vouchera zostanie nam przekazana za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej najpóźniej w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Voucher o wartości 400 zł do sklepu Douglas będziemy mogli wykorzystać do 30 czerwca 2017 r.

Ważne: bank nie wymaga od nas wykonywania żadnych operacji kartą, ani korzystania z niej dłużej, niż do momentu odebrania wiadomości z voucherem.

Szczegóły promocji dostępne w regulaminie.

Jakieś haczyki?

Dla wielu osób może się to wydawać dziwne, że bank chce płacić swoim klientom za wyrobienie darmowej karty kredytowej, ale tak naprawdę jest. Tym razem Citibank nie wymaga nawet jednej płatności miesięcznie przez okres 12 miesięcy. Dlaczego? Osoby niedoświadczone mogą popełnić wiele błędów, dzięki którym bank i tak wyjdzie na plus. Przykładem może być chociażby wybór karty. Wybierając inną opcję niż Simplicity, możemy ponieść opłaty miesięczne. Kolejna możliwość poniesienia kosztów to usługi dodatkowe, które będą nam proponowane przez konsultanta. Dlatego podczas rozmowy telefonicznej, najlepiej jest upewnić się, że do karty nie są włączone żadne płatne i zbędne usługi.

Należy pamiętać, że jeśli nie będziemy spłacać zadłużenia na karcie w terminie to bank naliczy nam odsetki. Warto tutaj również dodać, że nie powinniśmy używać karty do wypłaty gotówki z bankomatów, ponieważ za to zostanie nam naliczona solidna prowizja.

Tego typu promocje generowane są głównie w celu przyciągnięcia nowych klientów. Banki tworzą je również po to, aby klienci dobrze zapamiętali współpracę z daną instytucją i później wrócili do niej, np. po kredyt gotówkowy, czy hipoteczny. A jak wiadomo na tych produktach banki zarabiają najwięcej.

Zgarnij 400 zł za wyrobienie darmowej karty Simplicity!

9 comments

 1. Admin

  Dużo tych promocji Citibanku! Czy ktoś tu jeszcze jest nowym klientem?:D

  Odpowiedz
  1. Admin

   Na szczęście ja. Idealnie na zakupy w douglasie

   Odpowiedz
 2. Admin

  W jaki sposób mogę później aktywować kartę?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Troszkę nie rozumiemy pytania. Po podpisaniu umowy, otrzymamy kartę, wtedy musimy zalogować się do systemu Citi, a kartę będzie aktywna przy pierwszej transakcji.

   Odpowiedz
 3. Admin

  Wow! W końcu jakaś promocja dla mnie z tego Citibanku. Chyba tym razem się skuszę.

  Odpowiedz
 4. Admin

  Jak to jest z tym voucherem? On jest jednorazowy, czy można na kilka razy rozłożyć zakupy?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Jednorazowy

   Odpowiedz
 5. Admin

  Będzie można zamknąć tą kartę online, czy będzie trzeba się wybrać do placówki?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Po pierwsze tę kartę. Po drugie polecamy kontakt przez infolinie Citi.

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment