Citibank: 400 zł do wykorzystania na morele.net za wyrobienie darmowej karty Simplicity

12 mar

Citibank: 400 zł do wykorzystania na morele.net za wyrobienie darmowej karty Simplicity

Czytelnicy bloga na pewno pamiętają świetną promocję Citibanku w której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity można było zgarnąć bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie załapali się ostatnio, ponieważ promocja powraca! Zasady jak zwykle są bardzo proste.

Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie byli posiadaczami głównej karty kredytowej w Citibanku. Oprócz tego bank już na wstępie określa podstawowe wymagania, jakie klient musi spełnić, aby w ogóle móc myśleć o pozytywnym rozpatrzeniu jego wniosku:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli warunek jest spełniony to nie pozostaje już nic innego jak tylko wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji i czekać na kontakt ze strony konsultanta z banku. Czas na wysłanie formularza mamy do końca czerwca. Podpisanie umowy musi nastąpić za pośrednictwem kuriera, załatwienie tej sprawy w oddziale nie jest możliwe.

Jak zdobyć bon o wartość 400 zł?

Aby otrzymać bon o wartości 400 zł do wykorzystania na morele.net będziemy musieli spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich to zalogowanie się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile. Drugi warunek wiąże się z wydaniem 1000 zł otrzymaną kartą kredytową. Transakcje można wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internecie. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oznacza to, że jeśli umowę podpiszemy w marcu, to czas na spełnienie obu warunków będziemy mieli do końca maja.

To by było na tyle. Voucher otrzymamy poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc oba warunki spełnimy już w kwietniu, to voucher trafi do nas do końca maja.

Uwaga: voucher ważny jest do końca 2017 r, wykorzystać go można podczas jednorazowych zakupów za min. 400 zł. Jeśli zdecydujemy się na większe zakupy, to resztę trzeba będzie oczywiście dopłacić z własnej kieszeni.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje karta Simplicity?

W promocji mamy do wyboru dwie karty: World MasterCard oraz Simplicity. Pierwsza z nich oferuje możliwość zbierania punktów wymiennych na nagrody, jednak kosztuje aż 18 zł miesięcznie, co się kompletnie nie opłaca. Druga z wymienionych kart to zwykła karta kredytowa, która jest całkowicie bezpłatna – oczywiście jeśli będziemy spłacać nasze zadłużenie na czas. Podczas rozmowy z konsultantem będą nam proponowane różne dodatkowe usługi, są one jednak płatne, więc warto od razu zaznaczyć, że nie jesteśmy nimi zainteresowani. Jedyna darmowa usługa to CitiAlerts Premium, która jest domyślnie zaznaczana przez konsultantów.

Wyrób darmową kartę Simplicity i odbierz 400 zł do wykorzystania na morele.net!

Write a Reply or Comment