BZ WBK: 50 zł za wykonanie 6 operacji mobilnych

08 maj

BZ WBK: 50 zł za wykonanie 6 operacji mobilnych

Bank Zachodni WBK postawił na zdecydowaną promocję swojej aplikacji mobilnej. To już kolejna oferta, w której za wykonanie kilku operacji mobilnych można otrzymać premię. Tym razem jest to 50 zł w postaci bonu Sodexo. Wystarczy tylko zapisać się do promocji i wykonać 6 operacji.

Jak działa promocja?

Promocja „Bądź aktywny z BZWBK24 mobile” przeznaczona jest dla osób posiadających dowolne konto osobiste w złotych polskich w BZ WBK. Aby wziąć udział w akcji będziemy musieli się do niej zapisać poprzez formularz znajdujący się na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 31 maja 2017 r.

Jeśli chodzi o same warunki otrzymania bonu, to są one bardzo proste. Wystarczy w każdym miesiącu trwania promocji, czyli: maju, czerwcu i lipcu wykonać w aplikacji BZWBK24 mobile minimum dwie różne transakcje:

  • przelew na telefon,
  • wypłata BLIK,
  • zakupy mobilne,
  • doładowanie GSM,
  • płatność BLIK.

To by było na tyle. Nagroda w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł zostanie wysłana listem poleconym do 31 sierpnia 2017 r. na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Warto jeszcze zaznaczyć, że pula nagród jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk. Bony trafią do osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Pobierz aplikację BZWBK24 mobile i odbierz 50 zł premii!

Write a Reply or Comment