BZ WBK: do 350 zł za udział w akcji „Wakacje z kartą kredytową”

01 wrz

BZ WBK: do 350 zł za udział w akcji „Wakacje z kartą kredytową”

Bank Zachodni WBK wystartował z bardzo ciekawą promocją w której będą mogli wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci. Warunki w obu przypadkach nieco się różnią, jednak zarówno jedni, jak i drudzy będą mogli zgarnąć 150 zł w gotówce oraz dwa bony o wartości 100 zł do wykorzystania w znanych sklepach.

150 zł dla nowych klientów

Aby wziąć udział w promocji jako nowy klient, należy być osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Banku Zachodnim WBK przez 3 miesiące przed dniem podpisania umowy o kartę. Jeśli spełniamy ten warunek, to do 31 sierpnia 2017 r. będziemy musieli złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji o dowolną kartę kredytową banku. Konieczne będzie przy tym wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na działania marketingowe banku.

Premia składa się z dwóch części. Pierwsze 100 zł uzyskamy w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że w miesiącu zawarcia umowy o kartę i/lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Transakcje można wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie.

Drugą część premii wynoszącą 50 zł otrzymamy, jeśli w okresie trwania promocji zamówimy dodatkową kartę do naszej karty kredytowej i wykonamy nią min. 5 transakcji bezgotówkowych do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dodatkową.

To by było na tyle. W obu przypadkach wypłata premii nastąpi w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

150 zł dla obecnych klientów

Warunki jakie należy spełnić, aby wziąć udział w promocji jako obecny klient są bardzo podobne do warunków, jakie mieli spełnić nowi klienci. Różnica polega tylko na tym, że zamiast zwykłej karty kredytowej, będą oni musieli wyrobić mobilną kartę kredytową. Oczywiście jeśli w ciągu 3 miesięcy przed podpisaniem umowy, nie posiadali takiego produktu. Warto tutaj zaznaczyć, że wymagane jest również wyrażenie zgód marketingowych, ponieważ w przypadku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku, organizator promocji nie będzie mógł wypłacić premii.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł, trzeba będzie wykonać 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną mobilną kartą kredytową. Tak jak w poprzednim przypadku, czas na wykonanie transakcji będziemy mieć do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Dodatkowe 50 zł otrzymamy, jeśli zawrzemy umowę o wydanie jakiejkolwiek dodatkowej karty kredytowej i wykonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę dodatkową.

Tak samo jak w przypadku nowych klientów, obie premie zostaną wypłacone w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą zgarnąć tylko jedną nagrodę główną oraz tylko jedną nagrodę dodatkową. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Nawet 200 zł w promocji Priceless Specials

Wybierając w powyższej promocji kartę MasterCard World, będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w programie Priceless Specials, który oferuje nawet 200 zł w postaci bonów do znanych sklepów. Aby przystąpić do promocji będziemy musieli zawrzeć umowę o kartę do 31 sierpnia 2017 r. oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od MasterCard informacji handlowych drogą elektroniczną.

Tak samo jak w promocji powyżej, aby otrzymać premię będziemy musieli wykonać 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą. Organizator osiem razy w okresie trwania promocji stworzy listę uczestników, zawierającą listę osób, które w danym okresie uzyskały prawo do nagrody zgodnie z poniższym harmonogramem:

a. do 22 czerwca 2017 r. – za okres od 1czerwca 2017 r. do 16 czerwca 2017 r.,
b. do 6 lipca 2017 r. – za okres od 17 czerwca 2017 r. do 30 czerwca 2017 r.,
c. do 21 lipca 2017 r. – za okres od 1 lipca 2017 r. do 14 lipca 2017 r.,
d. do 3 sierpnia2017 r. – za okres od 15 lipca 2017 r. do 28 lipca 2017 r.,
e. do 21 sierpnia 2017 r. – za okres od 29 lipca 2017 r. do 11 sierpnia 2017 r.,
f. do 7 września 2017 r. – za okres od 12 sierpnia 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.
g. do 21 września 2017 r. – za okres od 1 września 2017 r. do 15 września 2017 r.
h. do 6 października 2017 r. – za okres od 16 września 2017 r. do 30 września 2017 r.

O otrzymaniu nagrody zostaniemy poinformowani telefonicznie w ciągu 5 dni roboczych od dnia powstania listy. Warto tutaj zaznaczyć, że pula nagród w promocji jest ograniczona i łącznie wynosi 3000 sztuk, w tym:

  • 950 szt. voucherów do sieci kin Cinema City do zrealizowania w terminie do 31.03.2018 roku. Voucher obejmuje 2 x bilet do kina na film2D, 2 x duży napój oraz 2 x duży popcorn lub nachosy do kupienia w barze. Każdy voucher składa się z 4 unikalnych kodów,
  • 50 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów RTV Euro AGD do zrealizowania w terminie do 01.06.2018 roku,
  • 280 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów New Balance do zrealizowania w terminie do 31.12.2017 roku,
  • 670 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów Decathlon do zrealizowania w terminie do 31.05.2019 roku,
  • 150 tzw. cegiełek na rzecz fundacji WFP (World Food Programme – Światowy Program Żywnościowy) z siedzibą w Rzymie przekazywanych fundacji za pośrednictwem Organizatora.

Wartość jednego bonu wynosi 100 zł. W związku z tym, że pula nagród jest ograniczona, promocja może zakończyć się przed czasem, dlatego warto się pospieszyć i spełnić warunki jak najszybciej. Regulamin zaznacza również, ze w promocji można wziąć udział tylko raz. Oznacza to, że będziemy mogli zdobyć 100 zł za rejestrację swojej karty kredytowej, natomiast drugie 100 zł otrzymamy za zarejestrowanie karty dodatkowej.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu.

Prześwietlenie oferty karty kredytowej BZ WBK

Pierwszy rok korzystania z karty kredytowej Banku Zachodniego WBK jest całkowicie darmowy, jeśli tylko w ciągu 3 pierwszych miesięcy wykonamy co na najmniej 5 transakcji bezgotówkowych otrzymanym plastikiem. Jak widać warunek ten pokrywa się z warunkami otrzymania premii w promocjach, więc i tak będziemy musieli go spełnić. Jest to więc świetna okazja do zgarnięcia nie tylko fajnych nagród, ale również darmowej kredytówki na okres 12 miesięcy.

Po okresie promocyjnym, czyli od drugiego roku korzystania z karty opłata miesięczna będzie wynosić 7,50 zł, 10 zł lub 42 zł. Dobra wiadomość jest taka, że po wykonaniu 5 transakcji w danym okresie rozliczeniowym, opłata zostaje zniesiona. Oczywiście osoby, które nie są zainteresowane z dłuższego korzystania z karty, mogą z niej spokojnie zrezygnować.

Złóż wniosek o kartę kredytową w BZ WBK i odbierz nawet 350 zł premii!

Write a Reply or Comment