BZ WBK: 30 zł za wykonanie płatności BLIKiem

09 cze

BZ WBK: 30 zł za wykonanie płatności BLIKiem

Bank Zachodni WBK wystartował z kolejną promocją, jednak tym razem będą z niej mogły skorzystać tylko zaproszone osoby. Do zgarnięcia jest 30 zł premii, za wydanie 30 zł poprzez BLIK.

Aby skorzystać z promocji „Płacę BLIKIEM” trzeba być klientem banku, który otrzymał zaproszenie. Dokładny zapis w regulaminie określający uczestnika promocji wygląda następująco:

osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która podpisała z Bankiem umowę o prowadzenie Konta i Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 i została poinformowana o promocji „Płacę BLIKIEM” na podstawie wiadomości w skrzynce odbiorczej w Usługach Bankowości Elektronicznej BZWBK24 Internet

Jeśli zaproszenie znalazło się w naszej skrzynce, to od otrzymania premii dzieli nas już tylko spełnienie prostego warunku, jakim jest wykonanie co najmniej 3 płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 30 zł. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, ważne tylko aby dokonać ich do 5 lipca 2017 r. Warto jednak zrobić to szybciej, ponieważ w regulaminie widnieje zapis, że premię otrzyma tylko 1 666 najszybszych osób.

Jeśli spełnimy warunki promocji, to do 17 lipca 2017 r. premia pojawi się na naszym aktywnym rachunku w BZ WBK.

Write a Reply or Comment