Bonus 100 zł za Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK

10 lis

Bonus 100 zł za Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK

Na rynku znowu pojawiła się ciekawa oferta od BZ WBK. Promocja organizowana wraz z Agorą została przedłużona do 23 listopada. Za założenie Konta Godnego Polecenia, klient może otrzymać 100 zł premii oraz dogodne warunki w ramach rachunku osobistego.

Promocję organizują wspólnie Agora oraz BZ WBK. Premię za założenie konta wypłaca Agora. Promocja „Konto z premią” jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy po 31 sierpnia 2015 r. nie mieli konta osobistego w BZ WBK.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać bonus?

Do 23 listopada 2015 r należy zarejestrować się na stronie promocji i podać dane osobiste. Klient musi także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez Agora SA (również przetwarzanie danych w celach marketingowych).

Następnie należy złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”. Trzeba to zrobić za pomocą linku udostępnionego na stronie promocji. Wtedy też należy aktywować konto przelewem z innego banku lub podpisać umowę podczas wizyty kuriera. Należy również zgodzić się na zwolnienie z tajemnicy bankowej.

Do 31 grudnia 2015 r. klient musi podpisać umowę rachunku oraz przeprowadzić transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 100 zł.

Do 31 stycznia 2016 r. Agora poinformuje w wiadomości mailowej o przyznaniu premii.

Do 14 lutego 2016 r. na stronie promocji należy podać numer aktywnego Konta Godnego Polecenia oraz dane osobowe.

Do 29 lutego 2016 r. bonus zostanie wypłacony na nowo założone konto.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Godne Polecenia w BZ WBK – charakterystyka rachunku

Konto Godne Polecenia to rachunek osobisty, którym możemy zarządzać przez Internet lub aplikację mobilną. W tej chwili środki zdeponowane na koncie do wysokości 4 tys. zł są oprocentowane na 4% w skali roku. Konto BZ WBK jest kontem darmowym, bank nie pobiera opłaty za jego prowadzenie. Karta debetowa wydawana do konta jest płatna – 7 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć zakładając Konto Godne Polecenia do końca czerwca 2016. W takim przypadku warunku promocyjne (w pełni bezpłatne konto oraz oprocentowanie 4% w skali roku) będą obowiązywać do końca czerwca 2017 roku. Przelewy przeprowadzana przez Internet są bezpłatne. Podobnie jak wypłaty z bankomatów w całym kraju – nie wiążą się z dodatkowymi opłatami.

Co najważniejsze, jedna osoba może założyć 3 Konta Godne Polecenia jednocześnie.

Write a Reply or Comment