Bonus 100 zł od Credit Agricole w promocji „Przenieś konto”

10 lis

Bonus 100 zł od Credit Agricole w promocji „Przenieś konto”

Część osób pewnie pamięta promocję Credit Agricole, w której za przeniesienie konta można było otrzymać nawet 350 zł. Akcja odniosła wielki sukces, dlatego bank postanowił wystartować z kolejną edycją. Tym razem niestety nagroda będzie mniejsza niż poprzednio. Za przeniesienie dostaniemy 100 zł premii.

Jakie warunki?

Aby móc wziąć udział w promocji „Przenieś konto II” należy być klientem, który w okresie roku przed datą otwarcia konta nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta indywidualnego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy. Jeśli spełniamy ten warunek, to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć wniosek o jeden z rachunków w Credit Agricole. Niestety w tej edycji, nie ma możliwości składania wniosków przez internet, dlatego zainteresowani będą musieli udać się do oddziału osobiście. Podczas składania wniosku, będziemy musieli również udzielić pełnomocnictwa dla banku, dzięki któremu będzie mógł zamknąć nasze konto w innym banku. Pamiętajmy, że promocja dotyczy przeniesienia konta.

Składając wniosek o konto będziemy musieli wyrazić zgodę na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Dodatkowym warunkiem jaki należy spełnić, jest zapewnienie stałych wpływów oraz wypełnienie i podpisanie „Zlecenia przekazywania środków”, które bank wyśle do naszego pracodawcy. O tą kwestię należy się jeszcze dokładnie dopytać w oddziale, ponieważ nigdzie nie jest napisane, że wynagrodzenie faktycznie musimy przenieść.

100 zł za przeniesienie

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł, będziemy musieli zapewnić wpływy na nasze konto w wysokości min. 1 500 zł przez kolejne trzy miesiące (jako miesiąc startowy liczymy miesiąc podpisania umowy lub miesiąc kolejny). Wpływy te nie muszą koniecznie być wynagrodzeniem od pracodawcy, mogą to być nasze środki przelane z innego konta. Sama premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Szczegóły promocji w regulaminie.

5 comments

 1. Admin

  Na szczęście przeniosłam się w poprzedniej edycji. Teraz się nie opłaca

  Odpowiedz
 2. Admin

  Szkoda, że tak niska nagroda. I jeszcze musimy zapewnić jakieś wpływy. Słabo Credit agricole, słabo…

  Odpowiedz
 3. Admin

  Lipa.. Żałuję, że nie przeniosłem się ostatnim razem

  Odpowiedz
 4. Admin

  Da się to chociaż połączyć z promocją 250 zł za założenie 1 Konta?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment