Blikomania: wygraj do 100 000 zł za wykonanie dowolnych transakcji BLIK!

11 gru

Blikomania: wygraj do 100 000 zł za wykonanie dowolnych transakcji BLIK!

W ostatnim czasie banki postawiły na zdecydowaną promocję płatności bezgotówkowych. 5 grudnia wystartowała Blikomania – loteria w której za płatności mobilne BLIK, można otrzymać nawet 100 000 zł. Oprócz nagrody głównej, będzie można również zdobyć premie w wysokości od 100 do 10 000 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy posiadać konto w banku, który udostępnia BLIK w aplikacji mobilnej. Co ciekawe, uczestnikami promocji mogą być również osoby, które nie są jeszcze pełnoletnie. Wystarczy, aby miały ukończone 13 lat i podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna.

Jeśli chodzi o same zasady uczestnictwa, to warunki są naprawdę proste. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować się na stronie blikomania.pl i wykonywać transakcje BLIKiem. Zalicza się do nich płatności w sklepach, wypłaty gotówki oraz przelewy na numer telefonu.

Promocja trwa do 4 marca 2017 r. Należy pamiętać, że dopiero od dnia rejestracji nasze transakcje będą brały udział w promocji. Warto również zaznaczyć, że w loterii można korzystać z aplikacji kilku banków. Oczywiście każdą z nich trzeba będzie zarejestrować osobno. Natomiast jeśli chodzi o same transakcje, to ich rejestracja nie jest wymagana.

Nagrody od 100 do 100 000 zł

W konkursie codziennie do zdobycia jest 10 nagród po 100 zł oraz 1 nagroda wynosząca 1 000 zł. Dodatkowo trzy razy w miesiącu losowana będzie nagroda w wysokości 10 000 zł, a na sam koniec nagroda główna w wysokości 100 000 zł. Do każdej z nagród otrzymamy również podatek który zostanie opłacony przez organizatora.

Losowania będą się odbywały w dni robocze. W poniedziałki losowana będzie nagroda za transakcje wykonane w weekend. Co ważne, jedna transakcje może zostać nagrodzona tylko raz, a w danym dniu można wygrać tylko jedną nagrodę danego typu.

Jeśli zostaniemy wylosowani, to organizator konkursu skontaktuje się z bankiem w celu potwierdzenia, czy transakcja faktycznie miała miejsce. Bank ma dwa dni na odpowiedź. Jeśli weryfikacja jest pozytywna, to zwycięzca zostanie poinformowany w ciągu kolejnych dwóch dni. Otrzymany mail zawierał będzie instrukcję uzupełnienia danych do odbioru nagrody. W razie gdyby coś poszło nie tak, nagroda trafi do wylosowanego uprzednio laureata rezerwowego.

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie.

10 comments

 1. Admin

  Wie ktoś, czy za przelewy BLIK pobierana jest opłata?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Nie, właśnie BLIK to bardzo fajny sposób na płatności bezgotówkowe

   Odpowiedz
 2. Admin

  Kurde szkoda, że jestem w Pekao.. nie ma płatności BLIKiem :/

  Odpowiedz
 3. Admin

  Fajna ta promocja, ciekawe jakie są szanse na zdobycie nagrody.

  Odpowiedz
 4. Admin

  Płatności w sklepach internetowych też się liczą?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Jak najbardziej 😉

   Odpowiedz
 5. Admin

  Adminie dziękuję za dodanie prześwietlenia tej promocji. Gdybym go nie przeczytała, to nawet nie wiedziałabym o jej istnieniu, a dzisiaj proszę.. Przyszedł mi mail z powiadomieniem o wygranej! W załączniku przyszedł dodatkowo PDF, który muszę jeszcze odesłać z danymi do przelewu. Na razie tylko 100, ale czekam na następne losowania 🙂

  Odpowiedz
 6. Admin

  Są ustalone jakieś limity odnośnie kwot opłaconych BLIKiem?

  Odpowiedz
 7. Admin

  Przelew wykonany między własnymi kontami będzie brany pod uwagę? Mają one przypisany jeden nr telefonu

  Odpowiedz
 8. Admin

  Gdzie można poczytać jak się to płaci? Np w sklepie. Jak wejść na konto czy to trwa długo przy kasie? Czy kasjer będzie wiedział,że zapłaciliśmy? Potrzebuję prostej informacji. Gdzie tego szukać?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment