Bilety do kina za założenie Lokaty Happy 4% w Idea Banku

01 wrz.

Bilety do kina za założenie Lokaty Happy 4% w Idea Banku

Lokaty Happy w Idea Banku to aktualnie jeden z najlepszych produktów oszczędnościowych dostępnych na rynku. Teraz oprócz świetnego oprocentowania wynoszącego 4% w skali roku, będzie można zdobyć 2 bilety do wykorzystania w sieci kin Cinema City. Przypominamy, ze otworzenie lokaty nie wymaga zakładania rachunku osobistego w banku.

Dla kogo promocja?

Aby wziąć udział w promocji „Happy Seans”, trzeba być całkowicie nowym klientem Idea Banku. Według regulaminu będą mogły do niej przystąpić wyłącznie osoby, których PESEL jeszcze nigdy nie trafił do bazy banku, w tym również oddziału Lion’s Bank. Warto tutaj podkreślić, że osoby, które wysyłały kiedykolwiek wniosek o jakiś produkt w Idea Banku są wyłączone z promocji, nawet jeśli ostatecznie nie podpisały umowy.

Jeśli spełniamy ten warunek, to nie pozostaje już nic innego, jak złożenie wniosku o Lokatę Happy z dedykowanej strony promocji. Aby otrzymać bilety do kina, będziemy musieli jedynie utrzymać lokatę do końca miesiąca kalendarzowego, w którym opłacono wniosek. Warto jednak utrzymać depozyt do końca okresu, ponieważ biorąc pod uwagę aktualne oprocentowania, to oferta Idea Banku wypada bardzo korzystnie.

Dwa bilety do sieci kin Cinema City zostaną przekazane do 10. Dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza to, że jeśli lokatę założymy w jeszcze w czerwcu, to bilety otrzymamy do 10 lipca. Czas na ich wykorzystanie mamy do 30 listopada bieżącego roku. Promocja trwa do odwołania, jednak im szybciej otworzymy lokatę, tym szybciej otrzymamy bilety.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Lokaty Happy

Lokatę Happy można założyć na jeden z trzech okresów: 1, 2 albo 3 miesiące. W zależności od tego, który okres zapadalności wybierzemy, otrzymamy odpowiednio 3%, 4% lub 3,5% w skali roku. Deponowana kwota powinna mieścić się w przedziale od 500 zł do 10 000 zł. Na koniec warto zaznaczyć, że Lokata Happy jest lokatą odnawialną, więc po wybranym okresie zostanie ona przedłużona z tym, że na warunkach lokaty standardowej, które nie są już tak kolorowe. Aby tego uniknąć można edytować lokatę i oznaczyć ją jako nieodnawialną lub po prostu zerwać po upłynięciu wybranego okresu.

Załóż Lokatę Happy 4% i odbierz dwa bilety do Cinema City!

Write a Reply or Comment