BGŻ daje 50 zł za założenie Lokaty bezkarnej – hit czy kit?

11 gru

BGŻ daje 50 zł za założenie Lokaty bezkarnej – hit czy kit?

Lokata bezkarna od BGŻ Optima to jednak z lepszych ofert na rynku. Depozyt jest oprocentowany na 3,2% w skali roku i można na niego wpłacić aż 100 tys. zł. Teraz jednak można dodatkowo otrzymać premię w postaci 50 zł. Warunki są bardzo proste do spełnienia.

BGŻ Optima poprawia to co dobre! Zakładając jedną z najlepszych lokat na rynku możemy dodatkowo zarobić 50 zł. Aby to zrobić, wystarczy utrzymać lokatę do 5 lutego 2016 r. Przypomnijmy, że Lokata Bezkarna pozwala rozwiązać umowę w każdej chwili, otrzymując przy tym naliczone odsetki.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów. Za nowych klientów uważane są osoby, które od 20 listopada 2014 roku nie posiadały żadnego produkty bankowego i nie były związane w żaden sposób umową z BGŻ Optima. Warto zaznaczyć, że ograniczenia te nie dotyczą osób korzystających z oferty BGŻ BNP Paribas.

Co należy zrobić?

Aby założyć lokatę i otrzymać premię należy wypełnić formularz na tej stronie do 17 grudnia 2015. Środki musimy wpłacić do 18 grudnia. Następnie klient banku musi utrzymać środki na lokacie do 5 lutego 2016. Lokata jest zakładana na 3 miesiące, jednak możemy ją zerwać wcześniej nie tracąc odsetek. Minimalny depozyt wynosi 1 tys. zł, a maksymalny nawet 100 tys. zł. Jeśli do 18 grudnia wpłacimy środki na lokatę to do 22 grudnia powinniśmy otrzymać maila z potwierdzeniem udziału w promocji. Należy odpowiedzieć na tę wiadomość podając nr rachunku, na który ma być wypłacona premia. Organizator ma czas do 10 lutego 2016, żeby wypłacić promocyjne 50 zł.

Uwaga – razem z lokatą otwieramy również konto oszczędnościowe, które posiada oprocentowanie 2,8% w skali roku i możemy na nie wpłacić maksymalnie 100 tys. zł. Warto zaznaczyć, że konto jest w pełni bezpłatne.

Regulamin promocji znajdziesz tu a Lokatę Bezkarną założysz tutaj.

Write a Reply or Comment