760 zł na smartfon, paliwo lub prawko za polecenie eKonta m dla młodych w mBanku

01 wrz.

760 zł na smartfon, paliwo lub prawko za polecenie eKonta m dla młodych w mBanku

Całkiem niedawno mBank wprowadził do swojej oferty nowe konto dla młodych. Zaraz po tym w celu przyciągnięcia klientów ruszyła promocja o tytule „Brałbym”, w której zgarnąć można voucher o wartości 760 zł na telefon, paliwo lub kurs prawa jazdy. Warunki zdobycia premii są dosyć skomplikowane, ponieważ oprócz aktywnego korzystania z konta, trzeba również zaprosić znajomych do banku.

Jak zdobyć premię 760 zł?

Aby wziąć udział w akcji należy być klientem mBanku w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat i posiadać rachunek typu eKonto/izzyKonto/mKonto o numerze rozliczeniowym 1140 2004 (cyfry od trzeciej do dziesiątej numeru rachunku). Jeśli nie posiadamy żadnego rachunku, konieczne będzie założenie któregoś z nich.

Jeśli jesteśmy już w posiadaniu konta, następnym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji do dnia 31 sierpnia 2016 r. Uwaga: aby walczyć o nagrody należy się zarejestrować w czasie Happy Hours – ostatnie przewidziane jest na 31.08 po godzinie 20:00. Po rejestracji należy w ciągu 24 godzin kliknąć w link aktywacyjny otrzymany w mailu.

Jeśli chodzi o nagrody to mamy trzy opcje do wyboru:

  1. Voucher na telefon o wartości 760 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Orange Polska wraz z umową lub
  2. 760 zł, które można przeznaczyć na paliwo lub
  3. 760 zł, które można przeznaczyć na kurs prawa jazdy.

Aby zgarnąć którąś z nagród w ciągu 30 dni od momentu rejestracji należy wykonać co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem lub przelewów za pomocą mTransferu. Oprócz tego, należy również zalogować się do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilna mBanku.

To jednak nie wszystko. Aby otrzymać premię należy dodatkowo zaprosić do mBanku trzy pełnoletnie osoby, za pomocą dedykowanego linku polecającego lub przez infolinię z wykorzystaniem kodu polecającego. Muszą to być osoby, które wcześniej nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w mBanku. Co ważne, osoby polecone również muszą spełnić te same warunki co my, czyli w ciągu 30 dni od momentu rejestracji (nie od otwarcia konta!) wykonać minimum 5 płatności bezgotówkowych i zalogować się do bankowości internetowej lub do aplikacji mobilnej.

W przypadku wybrania oferty z paliwem należy zrobić zakupy na dowolnej stacji benzynowej na kwotę min. 100 zł karta lub BLIKiem. Natomiast w przypadku wyboru oferty z kursem na prawo jazdy konieczne będzie uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę zgodnie z wytycznymi WORDu. W obu przypadkach na spełnienie wymogów mamy 45 dni od momentu zrealizowania wszystkich pozostałych warunków promocji.

Nagrody zostaną przekazane w ciągu 10 dni roboczych od spełnienia warunków, przy czym voucher zostanie udostępniony w postaci kodu w serwisie brałbym.pl, a pieniądze na paliwo lub kurs prawa jazdy zostaną przelane na nasz rachunek.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Prześwietlenie oferty eKonta m

Opłaty związane z prowadzenie eKonta m uzależnione są od wieku klienta. Im jesteśmy starsi, tym więcej możemy zapłacić. Mianowicie:

Osoby w wieku 13-20 lat: brak jakichkolwiek opłat za konto, przelewy internetowe, wydanie i posiadanie karty płatniczej oraz wypłaty z bankomatów w Polsce

Osoby w wieku 21-24 lata: opłata za kartę wynosi 4 zł, w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu opłata zostaje zniesiona

Osoby w wieku 25 lat i więcej: miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 5 zł, jednak jeśli zapewnimy wpływy w wysokości min. 1000 zł to opłata zostanie zniesiona.

Write a Reply or Comment