50 zł do wykorzystania w Douglas za wyrobienie mobilnej karty kredytowej BZ WBK

19 cze

50 zł do wykorzystania w Douglas za wyrobienie mobilnej karty kredytowej BZ WBK

Bank Zachodni WBK wystartował z nową promocją dla obecnych klientów. Za wyrobienie mobilnej karty kredytowej można teraz zgarnąć 50 zł do wykorzystania w sklepach Douglas. Co należy zrobić, aby otrzymać bon? Sprawdźmy!

Promocja „Zabierz telefon na zakupy” przeznaczona jest dla obecnych klientów, którzy posiadają już kredyt (kartę kredytową) w banku. Regulamin zaznacza bowiem, że do otrzymania nagrody uprawnieni są uczestnicy promocji, którzy:

w Okresie przystąpienia do Promocji zawrą z Bankiem Aneks do Umowy o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej dla Mobilnej karty kredytowej

Dodatkowo uczestnik promocji definiowany jest jako:

pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Mobilną kartę kredytową nie posiadała żadnej innej Mobilnej karty kredytowej w Banku, ani nie wypowiedziała umowy o Mobilną kartę kredytową.

Jeśli spełniamy te warunki, to możemy już przystąpić do wyrobienia karty. Jednak, aby zdobyć nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Douglas, będziemy musieli spełnić jeszcze jeden warunek. Chodzi o wykonanie transakcji nowo wydaną kartą na kwotę min. 500 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca od daty wydania karty. Oznacza to, że jeśli kartę wyrobimy jeszcze w czerwcu, to warunki będziemy musieli spełnić do końca lipca.

Promocja trwa do 30 września 2017 r. Warto się jednak spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona i wynosi 100 sztuk. Nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, jednak nie później niż do 15 października 2017 r.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Write a Reply or Comment