50 zł do wydania w Intersport za wyrobienie karty kredytowej PKO BP

03 lis

50 zł do wydania w Intersport za wyrobienie karty kredytowej PKO BP

W ostatnim czasie banki postawiły na zdecydowaną promocję kart kredytowych. Bank PKO BP również postanowił zareklamować swój produkt. Wyrabiając u nich kredytówkę można zdobyć dosyć skromną nagrodę w postaci w vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Intersport.

Jak zgarnąć voucher o wartości 50 zł?

Warunki jakie należy spełnić, aby przystąpić do promocji nie są zbytnio wymagające. W akcji udział może wziąć praktycznie każdy, ponieważ bank nie wprowadził żadnych istotnych wykluczeń. O kartę kredytową mogą się starać zarówno nowi jak i obecni klienci. Wystarczy do 31 grudnia 2016 r. złożyć wniosek o kredytówkę w oddziale banku. Należy pamiętać, że przy wypełnianiu wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych od banku za pomocą komunikacji elektronicznej.

Po otrzymaniu karty będziemy musieli spełnić jeszcze jeden warunek. Chodzi o wykonanie dowolnych operacji bezgotówkowych na kwotę min. 50 zł do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wydania karty. Voucher o wartości 50 zł zostanie do nas wysłany za pomocą wiadomości SMS. Będzie go można wykorzystać w eSklepie Intersport do końca kolejnego miesiąca. Przekładając to na nasze: jeśli karta zostanie wydana w listopadzie, to do końca grudnia musimy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 50 zł, a voucher będzie ważny do końca stycznia 2017 r.

Ile kosztuje karta kredytowa w PKO BP?

Nagrodę w promocji można zdobyć za wyrobienie jednej z kart:

  • Przejrzysta karta PKO MasterCard
  • PKO MasterCard Standard
  • PKO MasterCard Gold
  • PKO MasterCard Platinum

Pierwsza z wymienionych kart nie jest jeszcze dostępna, dlatego opiszemy jej siostrzaną wersję z logo VISA. Karta może być darmowa, jeśli przez rok uda nam się nią wydać 7 200 zł. Przekłada się to mniej więcej na 600 zł miesięcznie. Jeśli wydamy nią 6 000 zł rocznie (500 zł miesięcznie), to wtedy koszt podniesie się do 30 zł. W przypadku wydania mniejszej kwoty, karta będzie nas kosztować aż 60 zł za rok użytkowania.

Warunki karty Standard są dwukrotnie wyższe. Karta może nas kosztować 39,5 zł lub 70 zł rocznie – zależnie od tego, czy wydamy nią 1 200 zł miesięcznie, czy 1 000 zł. Koszt kolejnej z wymienionych kart znów rośnie dwukrotnie. PKO MasterCard Gold będzie nas kosztować 97,5 zł lub 195 zł rocznie, w zależności od tego, czy wydamy 2 400 zł miesięcznie, czy 2 000 zł. Warto tutaj wspomnieć, że za wydanie tych kart, a później ich wznowienie będzie trzeba zapłacić dodatkowe 10 zł.

PKO MasterCard Platinium to już zdecydowanie wyższa liga. Jej koszt może wynosić 0, 300 zł lub 600 zł – w zależności czy wydamy miesięcznie 5 000 zł, 4 000 zł, czy mniej.

Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie promocji.

Write a Reply or Comment