450 zł za aktywne korzystanie z 1 Konta w Credit Agricole

08 paź

450 zł za aktywne korzystanie z 1 Konta w Credit Agricole

1 Konto w Credit Agricole jest to wersja promocji „Jesteś gotowy na 1000 zł?”, przeznaczona dla osób w wieku 18-27 lat. Dzięki temu, osoby uprawnione do założenia rachunku mogą założyć 1 Konto z większą premią, jak również z łatwiejszymi do spełnienia warunkami. Oprócz tego, ci którzy nie mogli do tej pory uczestniczyć w promocji na 1000 zł, mogą wziąć udział w „odświeżonej” wersji promocji z opcją 450 zł bonusu.

Bonusowe konto jest skierowane do osób, które w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji nie posiadały żadnego rachunku w Credit Agricole. Z promocji nie mogą również skorzystać osoby, które korzystały z wcześniejszych promocji banku: „Polecam 1 Konto”, „Polecam 1 Konto I”, „Polecam 1 Konto II”, „Polecam 1 Konto Extra”.
Osoba chcące skorzystać z promocji „1 Konta” muszą zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, jak również na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Otwierając konto możemy otrzymać dwa bonusy. Jest to 50 zł za wpłatę na konto minimum 500 zł. Wpłata powinna być wynagrodzeniem, stypendium, rentą lub standardowym przelew dokonanym z rachunku w innym banku. Dodatkowo klient musi ustawić na koncie Deklarację stałego zasilania konta. Środki na koncie muszą wpływać co miesiąc, aby spełnić warunki promocji. Bonus zostanie wypłacony w ciągu miesiąca po upłynięciu pełnego miesiąca od daty pierwszej wpłaty.

Pozostałą część premii – 400 zł – można uzyskać w ciągu 20 miesięcy. Co należy zrobić? Aktywnie korzystać z konta przez długi okres. Credit Agricole posiada w swojej ofercie mechanizm CASaver czyli zaokrąglanie kwot transakcji do pełnych 5 zł. Różnica jest ściągana z konta klienta i odkładana na rachunku oszczędnościowym. Promocja polega na tym, że bank zwraca różnicę wynikającą z zaokrąglenia.

Dodatkowo każdy posiadacz rachunku „Zyskaj z 1 Kontem” musi wykonać transakcję kartą na kwotę 100 zł miesięcznie. Oferta promocyjna obowiązuje do 30.11.2015.

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Jedyną opłatą jest prowizja za korzystanie z karty, a raczej za brak korzystania. Koszt to 2,99 zł, jednak opłata przestaje obowiązywać, gdy wykonamy przelew za przynajmniej 1 zł.

Write a Reply or Comment