400 zł za założenie konta Citi Priority w Citibanku

13 kw.

400 zł za założenie konta Citi Priority w Citibanku

Citibank wystartował z kolejną promocją. Tym razem premię będzie można zgarnąć za założenie konta Citi Priority. Na start bank przygotował dla nas premię w wysokości 100 zł. Kolejne 300 zł będzie można zdobyć w postaci moneybacku za płatności kartą. Co ciekawe promocja nie jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku po 1 lipca 2016 r. Oznacza to, że osoby, które posiadają przykładowo karty kredytowe założone w poprzednich promocjach, mogą śmiało brać udział w akcji.

Jeśli łapiemy się na promocję, to nie pozostaje już nic innego jak tylko złożenie wniosku o konto promocyjne z dedykowanej strony. Czas na wysyłanie wniosków mamy do 30 czerwca 2017 r., natomiast podpisanie umowy powinno nastąpić do końca lipca.

100 zł premii na start

100 zł premii na start można zgarnąć na dwa sposoby:

  • utrzymując średniomiesięczne saldo w banku w kwocie min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym lub lokacie)
  • posiadając jeden produkt kredytowy i otrzymując na konto środki z tytułu wynagrodzenia

Jednocześnie spełniając jeden z tych warunków zapewniamy sobie brak opłat za konto. Warto jednak zaznaczyć, że w tabeli opłat i prowizji Citibanku, zwolnienie z opłaty zapewnia dowolny wpływ w wysokości 5 000 zł miesięcznie. Wpływ z tytułu wynagrodzenia wymagany jest tylko do spełnienia warunków promocji.

Wypłata premii nastąpi do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe

Aby zdobyć kolejną premię, tym razem w wysokości 300 zł, trzeba będzie po prostu wykonywać transakcje bezgotówkowe w sklepach i internecie. Od każdej transakcji przysługuje nam zwrot w wysokości 6%. Maksymalny zwrot miesięczny wynosi 50 zł, co wiążę się z wydaniem około 840 zł. Zwrot będziemy otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy.

Wypłata premii wystąpi w ten sam sposób jak wypłata premii na start, czyli do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty konta Citi Priority

Konto Citi Priority to rachunek skierowany przede wszystkim do osób posiadających wysokie dochody. Może ono kosztować nawet 30 zł miesięcznie, jednak opłata zostaje zniesiona po zapewnieniu wpływów na konto w wysokości 5 000 zł i posiadaniu produktu kredytowego. Alternatywą jest utrzymywanie średniomiesięcznego salda w banku w wysokości 30 000 zł na koncie lub z jednym z produktów oszczędnościowych.

Bank posiada w swojej ofercie również konto SuperOszczędnościowe, które wydaje się być całkiem dobrym miejscem na trzymanie swoich oszczędności. Oprocentowanie konta wynosi 1,5% dla kwoty do 20 000 zł. Niestety posiadanie konta może nas kosztować aż 15 zł miesięcznie. Opłata jednak nie będzie pobierana, jeśli na konto osobiste wpłynie min. 3 000 zł wynagrodzenia. Opłata jest również znoszona w przypadku klientów Citigold Private.

Załóż konto Citi Priority i odbierz nawet 400 zł premii!

Write a Reply or Comment