400 zł do wydania na Merlin.pl za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

23 Lis

400 zł do wydania na Merlin.pl za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Większość osób już pewnie kojarzy promocje Citibanku z voucherami o wartości 400 zł do różnych sklepów. Gdyby ktoś nie zdecydował się na udział w poprzednich edycjach, to bank wygenerował jeszcze jedną tego typu promocję. Tym razem z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie merlin.pl.

Dla kogo promocja?

Aby móc skorzystać z promocji standardowo trzeba być nowym klientem banku. Oznacza to, że w akcji będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które od stycznia 2014 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Bank oczywiście określa podstawowe wymagania, jakie należy spełnić, aby móc w ogóle myśleć o staraniu się o kredytówkę:

wiek – minimum 21 lat dochód netto – minimum 1200 zł zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli spełniamy wyżej wymienione warunki to nie pozostaje już nic innego, jak złożenie wniosku o kartę na stronie promocji. W ciągu kilku dni, powinien skontaktować się z nami konsultant, który umówi nas z kurierem w celu podpisania umowy. Oczywiście po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

400 zł do wykorzystania na merlin.pl

Aby zdobyć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie merlin.pl trzeba będzie spełnić kilka warunków. Pierwszy z nich to zalogowanie się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Będzie trzeba to zrobić w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

Drugi warunek dotyczy płatności bezgotówkowych. Konieczne będzie wykonywanie przynajmniej jednej transakcji miesięcznie. Najważniejsze są trzy pierwsze, ponieważ to właśnie za ich wykonanie bank prześle nam bony: 200 zł za pierwszy miesiąc oraz po 100 zł za dwa kolejne miesiące.

Warto zaznaczyć, że transakcje musimy wykonywać przez okres 12 miesięcy. Na szczęście nie ma określonej kwoty jaką trzeba wydać, można więc płacić nawet za wodę w sklepie. Dobrze jest ustawić sobie jakieś przypomnienie w telefonie, aby nie zapomnieć o wykonaniu płatności kartą, ponieważ będzie nas to kosztować aż 200 zł. Kara będzie naliczana przez bank za każdym razem, kiedy zapomnimy o wykonaniu transakcji.

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji.

Ile nas to będzie kosztować?

W poprzednich edycjach promocji mieliśmy wybór, jeśli chodzi o kartę kredytową. W tej jedyną możliwością jest MasterCard World, która kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Jak widać nie jest to najkorzystniejsza opcja. Pamiętajmy jednak, że poprzednie wersje promocji z voucherami do innych sklepów są nadal dostępne, a tam do wyboru jest również karta Simplicity – całkowicie darmowa.

25 zł zniżki za płatność MasterPass

Aktualnie w sklepie merlin.pl dostępna jest dodatkowa promocja systemu płatności MasterPass. Robiąc zakupy za min. 39 zł możemy otrzymać kod rabatowy o wartości 25 zł na kolejne zakupy. Promocja trwa od 16.11.2016 do 15.01.2017. Może się skończyć wcześniej jeśli pula 1600 bonów zostanie wyczerpana. Co ciekawe promocja nie jest jednorazowa, można z niej korzystać wielokrotnie.

Wyrób kartę kredytową Citibanku i odbierz nagrody!

3 komentarze

 1. Admin

  To chyba najgorsza ze wszystkich promocji Citibanku. Żeby zdobyć bony o łącznej wartości 400 zł, będę musiał wydać 216 zł za korzystanie z karty przez okres roku.. do tego jeszcze kara za zapomnienie o wykonaniu jednej płatności w miesiącu. Dobrze, że chociaż poprzednie wersję promocji są jeszcze dostępne.

  Odpowiedz
 2. Admin

  Czy każdy z tych bonów jest jednorazowy, cz mogę np. te 200 zł rozłożyć na dwa zakupy?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Tak, bon jest jednorazowy, nie można go rozbić na dwie części.

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment