400 zł do wydania na mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej w Citibanku

05 paź

400 zł do wydania na mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej w Citibanku

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie Citibank postawił na zdecydowaną promocję kart kredytowych. To już kolejna taka akcja, gdzie za wyrobienie kredytówki można zgarnąć voucher. Tym razem jest to 400 zł do wydania w sklepie mall.pl. Co należy zrobić? Wystarczy wyrobić kartę i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej. Sprawdźmy szczegóły akcji.

Kto weźmie udział w promocji?

Jak w każdej tego typu promocji, warunkiem jaki należy spełnić, aby móc wziąć udział jest status nowego klienta banku. Przez nowego klienta bank rozumie osoby, które od stycznia 2014 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej Citibanku. Jednak to nie wszystko. Bank określa również minimalne wymagania, jakie powinien spełnić klient, aby móc w ogóle myśleć o uzyskaniu karty:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniliśmy wymienione warunki, to możemy już wysłać wniosek przez specjalnie przeznaczoną do tego stronę internetową, mamy na to czas do końca grudnia tego roku. Bank skontaktuje się z nami w ciągu kilku dni i przeprowadzi przez dalszy proces. Podpisanie umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera, którego można zamówić w dowolne miejsce, nawet do pracy.

Jak zdobyć voucher 400 zł?

Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w mall.pl można zdobyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy aktywować kartę i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem. Jeśli więc podpisaliśmy umowę w październiku, to w listopadzie będzie trzeba dokonać logowania. Bank informuje, że voucher zostanie nam przekazany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Uwaga: bon można wykorzystać przy okazji jednorazowych zakupów na kwotę minimum 401 zł. Wartość ta nie zawiera ewentualnych kosztów dostawy lub innych dodatkowych kosztów. W jednym zamówieniu można oczywiście kupić wiele produktów. Termin ważności vouchera mija z dniem 31.03.2017 r.

Szczegóły dostępne są w regulaminie promocji.

Jeden mały haczyk..

Podobnie jak w poprzednich wersjach tej promocji, tak i w tej istnieje jeden mały haczyk. Bank wymaga od nas przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej w każdym z 12 kolejnych miesięcy od daty podpisania umowy. Jeśli nie zostanie on spełniony bank naliczy nam karę w wysokości 200 zł. Transakcje mogą być wykonane na dowolną kwotę, więc aby spełnić warunki, wystarczy zapłacić za wodę w sklepie i po problemie. Trzeba jednak o tym pamiętać, ponieważ nie ma sensu tracić pieniędzy bez potrzeby. Dla ułatwienia można sobie przykładowo ustawić przypomnienie w kalendarzu.

Którą kartę wybrać?

Citibank oferuje dwie karty do wyboru. Pierwsza z nich to Simplicity. Jest bezwarunkowo darmowa, nie posiada żadnej opłaty miesięcznej, czy rocznej. Odsetek również można uniknąć, spłacając swoje zadłużenie na czas. Druga karta to World MasterCard. Jej koszt może wynieść aż 18 zł miesięcznie, jeśli nie wydamy 4000 zł. Jedynym plusem tej karty jest fakt, że daje nam ona punkty za transakcje kartą, które można wymienić na nagrody. Jednak aby nam się to opłaciło, punkty trzeba by było zbierać przez dosyć długi czas, dlatego korzystniejszą opcją jest chyba mimo wszystko Simplicity, która jest po prostu tańsza.

Załóż kartę Simplicity i odbierz swój bon o wartości 400 zł!

4 komentarze

 1. Admin

  A jeśli zrezygnuje z karty po otrzymaniu bonu, to będę musiał za każdy miesiąc zapłacić 200 zł?

  Odpowiedz
 2. Admin

  Bardzo fajne i proste w zdobyciu. Dzięki za wpis!

  Odpowiedz
 3. Admin

  Zastanawiam się którą kartę wybrać….jakie nagrody możemy otrzymać dzięki karcie World MasterCard?

  Odpowiedz
 4. Admin

  Ile się czeka na telefon z banku w sprawie przyznania karty? Czekam już prawie tydzień i nic

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment