400 zł premii za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citibanku

06 cze

400 zł premii za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citibanku

Mamy kolejną promocję od Citibanku. Zapewne wszyscy kojarzą oferty, w których do zgarnięcia były bony do różnych sklepów. Tym razem jest inaczej. Za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, bank oferuje 400 zł, ale… w gotówce! Wystarczy spełnić proste warunki.

Dla kogo promocja?

Aby wziąć udział w promocji trzeba być nowym klientem Citibanku, czyli takim, który po 1 stycznia 2015 r. nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w tym banku. Jako, że promocja dotyczy produktu kredytowego, to już na samym początku bank określa minimalne kryteria dochodowe, jakie należy spełnić, aby w ogóle móc myśleć o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli łapiemy się na warunki promocji, to nie pozostaje już nic innego, jak złożenie wniosku o kartę kredytową z dedykowanej strony promocji. Po złożeniu wniosku, w ciągu kilku dni powinien odezwać się do nas konsultant w celu przeprowadzenia przez dalszy proces.

Jak zgarnąć 400 zł premii?

Aby otrzymać 400 zł premii, będziemy musieli spełnić dwa warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. Zarówno pierwszy, jak i drugi warunek musimy spełnić do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Oznacza to, że jeśli kartę wyrobimy jeszcze w czerwcu, to warunki promocji będziemy musieli spełnić do końca sierpnia.

Wszystkie osoby, które spełnią warunki promocji, otrzymają nagrodę w postaci zasilenia rachunku karty w wysokości 400 zł. O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Sama nagroda powinna się pojawić na koncie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki oferty.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu.

Ile nas to będzie kosztować?

W promocji zawnioskować możemy o dowolną kartę kredytową, jednak najbardziej opłacalną opcją będzie karta Citi Simplicity. Jest ona całkowicie darmowa, ponieważ bank nie pobiera żadnej opłaty miesięcznej, ani rocznej. Jeśli więc tylko będziemy spłacać nasze zadłużenie na czas, to nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wyrób darmową kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz 400 zł premii!

Write a Reply or Comment