360 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

01 Wrz

360 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Ruszyła kolejna promocja banku Millennium. Ponownie za założenie Konta 360° w wersji Standard lub Student można zgarnąć całkiem pokaźną premię. Tym razem jest to 360 zł w formie zwrotu za aktywne korzystanie z karty oraz BLIKu. Dodatkowo mamy dobrą informację dla starych klientów: bank w końcu przesunął okres karencji, dzięki czemu z promocji będzie mogło skorzystać jeszcze więcej osób.

Dla kogo promocja?

Aby wziąć udział w promocji „Zyskaj 360 zł – 4 edycja” należy być nowym klientem banku, jednak tym razem nowy klient, to taki który nie posiadał żadnego konta w banku Millennium od 31 sierpnia 2015 roku do momentu rozpoczęcia promocji. Dokładnie według regulaminu:

Promocją objęte są osoby fizyczne, które: […] w okresie od 31.08.2015r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny).

Jeśli spełniamy ten warunek, to wystarczy już tylko wejść na stronę promocji w dniach 22.08 – 5.12.2016 r. i założyć Konto 360 z kartą debetową. Dodatkowo należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych dla celów marketingowych banku. Zgody tej nie można odwołać w okresie promocji.

Jak zdobyć premię 360 zł?

Obiecana premia 360 zł to zwrot za transakcje opłacone kartą oraz BLIKiem. Zwroty będziemy otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy, zaczynając od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Oznacza to że jeśli umowę podpiszemy w sierpniu to zwroty będą naliczane od września do lutego włącznie. Maksymalna premia miesięczna wynosi 60 zł. Za transakcje opłacone kartą dostaniemy 2% zwrotu, a za BLIK 5%, przy czym za każą ze składowych możemy maksymalnie otrzymać po 30 zł.

Oprócz tego premia za każdy miesiąc będzie wypłacana po spełnieniu kilku prostych warunków:

 • wykonanie i zaksięgowanie min. 1 operacji kartą miesięcznie
 • wpływ na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł (w przypadku konta w wersji Student wpływ nie jest wymagany)
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły do regulaminu promocji.

Prześwietlenie oferty Konta 360°

Dodatkowe warunki otrzymania premii nie są przypadkowe. Po wykonaniu jednej transakcji kartą w miesiącu i zapewnieniu wpływu w kwocie nie niższej niż 1000 zł bank zwalnia nas z wszelkich opłat za prowadzenie rachunku. Dodatkowo mamy również zapewnione darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Zaznaczmy jeszcze, że wpływ w wysokości 1000 zł wymagany jest tylko w przypadku Konta 360° Standard, wersja Student (dla osób poniżej 26 roku, nie koniecznie studentów) tego nie wymaga. Jeśli warunki nie zostaną spełnione, bank pobierze od nas opłatę w wysokości 15 zł.

Coś dla oszczędzających

Dodatkowym atutem założenia Konta 360° jest oferta depozytowa. Aktualnie każdy posiadacz tego konta ma możliwość założenia lokaty mobilnej do 10 000 zł z oprocentowaniem 3%, które dzięki rozszerzonej rzeczywistości można podnieść nawet o 0,25 pp. Co ważne oferta nie jest jednorazowa. Po zakończeniu można założyć kolejną, po kolejnej kolejną i tak w kółko.

Oprócz lokaty klienci mają również możliwość założenia konta oszczędnościowego, na które aktualnie można przelać 100 000 zł z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Pamiętajmy, że środki zdeponowane na koncie oszczędnościowym zawsze mamy pod ręką i jak w większości banków pierwszy przelew w miesiącu jest zawsze darmowy.

Promocja dla nowych środków na koncie oszczędnościowym uruchamiana jest cyklicznie. Aktualna trwa do 8 października, co oznacza, że jeśli przelejemy do tego dnia nowe środki to przez 92 dni od tego momentu będziemy zarabiać 2,7%. Oprocentowanie to obowiązuje do 100 000 zł, powyżej spada do 2%.

Załóż Konto 360° i odbierz swoją premię!

7 comments

 1. Admin

  Millennium nieźle promuje to Konto 360, to już kolejna promocja związana z nim.

  Odpowiedz
 2. Admin

  Jest jakiś nowy program poleceń, z którym można by połączyć promocję?

  Odpowiedz
  1. Admin

   nic nam o tym nie wiadomo…

   Odpowiedz
 3. Admin

  Czy transakcje internetowe też się zaliczają do zwrotu?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Zwrot środków otrzymamy za dokonanie płatności kartą – 2% wartości transakcji – lub BLIKiem – 5% wartości transakcji. Zwrot obowiązuje od płatności dokonanych w sklepach stacjonarnych i przez Internet.

   Odpowiedz
 4. Admin

  Znowu się nie łapię w promocji;(

  Odpowiedz
 5. Admin

  Nie powiem, żeby to były proste warunki do spełnienia:D Ale dzięki za opisanie promocji! Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment