300 zł do wydania na bebio.pl za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

31 paź

300 zł do wydania na bebio.pl za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Wystartowała kolejna promocja Citibanku, tym razem jest dość nietypowa, ponieważ bank organizuje ją przy współudziale znanej trenerki fitness Ewy Chodakowskiej. Wszyscy posiadacze karty kredytowej Citibanku będą mogli wziąć udział w specjalnym treningu z Ewą, który odbędzie się w ramach programu CitiSmile. Co ciekawe na trening będzie można zabrać osobę towarzyszącą. Z promocji najbardziej skorzystają nowi klienci, ponieważ oni za wyrobienie plastiku będą mogli zgarnąć dodatkowe 300 zł do wydania w sklepie bebio.pl.

Jak dostać się na trening z Ewą Chodakowską?

Trening z Ewą odbędzie się 5 listopada w EXPO XXI w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wejść na stronę promocji, podać pierwsze 6 cyfr swojej karty kredytowej Citibanku, imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz imię i nazwisko osoby, którą chcemy ze sobą zabrać. Uwaga: liczba miejsc na treningu jest ograniczona do 1400 osób. Wydaje się, że to dość sporo, jednak biorąc pod uwagę ilość fanów Ewy Chodakowskiej to z rejestracją warto się pospieszyć. Dodatkowym warunkiem udziału w treningu jest zabranie ze sobą karty kredytowej.

300 zł do wykorzystania w bebio.pl

Jak już wspomnieliśmy bank przygotował dodatkową nagrodę dla nowych klientów za wyrobienie karty kredytowej. 300 zł do wykorzystania w sklepie bebio.pl można zdobyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę, wypełnić wniosek i spełnić proste warunki.

Pierwszym warunkiem, jaki należy spełnić to posiadanie statusu nowego klienta. Za taką osobę, bank uważa wszystkich, którzy od 1 stycznia 2014 roku nie posiadali żadnej karty kredytowej Citibanku. Drugi warunek dotyczy posiadania przynajmniej minimalnej zdolności kredytowej. Bank podaje minimalne wymogi, jakie trzeba spełnić, aby w ogóle móc myśleć o ofercie:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy warunki to wystarczy już tylko wysłać wniosek i oczekiwać na kontakt ze strony banku. Na ogół konsultanci kontaktują się z klientami w ciągu 2-3 dni roboczych. Umowa o kartę zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera.

Ostatnim krokiem jaki należy wykonać jest zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile. Należy to zrobić w ciągu miesiąca od momentu zawarcia umowy o kartę. Dokłada data będzie oczywiście widoczna na umowie, także nie powinno być problemów z obliczeniem czasu jaki mamy na spełnienie wymogu. W zasadzie to już wszystko, co należy zrobić. Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie bebio.pl zostanie do nas wysłany poprzez wiadomość w bankowości internetowej banku. Powinno to nastąpić najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie promocji.

Haczyki?

Jak w większości promocji Citibanku dotyczących karty kredytowej, tak i w tej jest jeden mały haczyk. Mianowicie chodzi tutaj o aktywne korzystanie z karty. Bank wymaga od nas, abyśmy przez najbliższe 12 miesięcy wykonywali co najmniej jedną płatność kartą w miesiącu. Oczywiście nie jest to trudne zadanie do wykonania. Nie ma określonej kwoty na jaką transakcje mają zostać wykonane, więc można płacić chociażby za wodę, czy bułki w piekarni. Ważne, aby pamiętać o tej jednej transakcji miesięcznie, ponieważ za niespełnienie tego warunku bank obciąży nas karą w wysokości 200 zł.

Karta Citi Simplicity

Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem będziemy musieli wybrać jaką kartę chcemy zamówić. Niektóre z nich mogą umożliwiać np. zbieranie punktów, które później można wymienić na nagrody. Jednak pomimo wszystko chyba lepiej wybrać najtańszą opcję, którą jest karta Citi Simplicity. Karta ta nie posiada żadnej opłaty rocznej ani miesięcznej. Jeśli więc będziemy terminowo spłacać zadłużenie na niej, to nie poniesiemy żadnych kosztów. Warto zaznaczyć, że konsultant podczas rozmowy telefonicznej będzie nam proponował dodatkowe usługi do karty. Należy wtedy upewnić się czy są one darmowe, a jeśli nas nie interesują to po prostu odmówić.

1 komentarz

  1. Admin

    Citi oferuje dużo lepsze promocje przy okazji wyrobienia sobie karty kredytowej niż ta promocja. Warto się jeszcze rozejrzeć 🙂

    Odpowiedz

Write a Reply or Comment