300 zł lub 500 zł na zakupy w answear.com za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

10 maj

300 zł lub 500 zł na zakupy w answear.com za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Citibank rozpoczął kolejną promocję, w której za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity można zgarnąć całkiem fajne nagrody. Tym razem jest to 300 zł lub nawet 500 zł na zakupy w serwisie answear.com. Warunki bardzo podobne do tych z poprzednich promocji.

Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku. Według regulaminu są to osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej tego banku. Akcja dotyczy produktu kredytowego, dlatego bank już na samym początku określa minimalne wymagania, jakie klient musi spełnić aby w ogóle móc myśleć o pozytywnej decyzji o przyznaniu karty:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te warunki, to następnym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. W ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z nami konsultant w celu przeprowadzenia przez dalszy proces. Umowę będziemy mogli podpisać za pośrednictwem kuriera, a samą kartę otrzymamy pocztą. Promocja trwa do 31 lipca 2017 r.

300 zł na zakupy w answear.com

Aby zgarnąć voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie answear.com będziemy musieli spełnić dwa warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wydać otrzymaną karta min. 500 zł do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Transakcji możemy dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internecie. Wystarczy więc za normalne zakupy płacić kartą założoną w promocji, a nie swoją tradycyjną kartą debetową. Jeśli tylko spłacimy zadłużenie na czas, to nie poniesiemy żadnych kosztów.

500 zł na zakupy w answear.com

Warunki zgarnięcia bonu o wartości 500 zł są nieco bardziej wymagające. Oprócz zalogowania się w bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wydania 500 zł otrzymaną kartą, będziemy jeszcze musieli:

  • złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł i rozłożyć ją na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”,
  • zawrzeć porozumienie o dodatkowy limit kredytowy na kwotę co najmniej 1000 zł w formie przelewu rozkładanego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort”,
  • dokonać zakupów na kwotę co najmniej 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

Każda z tych opcji jest niestety płatna. Już sama obsługa planu spłat ratalnych „Komfort” kosztuje 20 zł miesięcznie, a prowizja od udzielenia pożyczki może wynieść nawet 20%. Jak widać zdecydowanie łatwiejszą i przede wszystkim nie wiążącą się z dodatkowymi kosztami będzie opcja pierwsza, w której do zdobycia mamy bon o wartości 300 zł. Koszty obsługi kredytu z drugiej opcji mogą wynieść znacznie więcej niż 200 zł o które walczymy.

Bank przekaże nagrody poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Oczywiście nagrody otrzymają tylko ci uczestnicy którzy spełnią warunki promocji w określonym terminie.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Prześwietlenie oferty karty Simplicity

Biorąc udział w promocji można założyć różne karty kredytowe Citibanku, jednak tak naprawdę opłaca się wyrobić tylko jedną z nich. Jest to karta Simplicity, która jest całkowicie darmowa. Bank nie pobiera bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Jeśli więc tylko będziemy spłacać nasze zadłużenie na czas, to nie poniesiemy żadnych kosztów. Pamiętajmy tylko, aby podczas rozmowy z konsultantem zaznaczyć, że nie chcemy włączać żadnych dodatkowych opcji, jakie oferuje karta.

Wyrób kartę Simplicity i odbierz 300 zł lub nawet 500 zł na zakupy w answear.com!

Write a Reply or Comment