300 zł lub 500 zł do wykorzystania w empik.com za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

27 mar

300 zł lub 500 zł do wykorzystania w empik.com za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Citibank wystartował z kolejną promocją. Tym razem za wyrobienie karty kredytowej, będzie można zgarnąć 300 zł lub 500 zł do wykorzystania w serwisie empik.com. Warunki są nieco inne, niż w standardowym wydaniu oferty. Sprawdźmy zatem szczegóły.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Oprócz tego, bank wymaga jeszcze spełnienia minimalnych kryteriów dochodowych:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli warunki są spełnione to nie pozostaje już nic innego, jak złożenie wniosku o kartę kredytową z dedykowanej strony promocji oraz oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który zadzwoni do nas w celu finalizacji procesu i ustalenia szczegółów. Promocja trwa do 31 maja 2017 r.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać 300 zł?

Aby otrzymać bon o wartości 300 zł do wykorzystania na stronie empik.com trzeba będzie przynajmniej raz zalogować się bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Dodatkowo konieczne będzie wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 500 zł. Zaliczane będą zarówno transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych jak i te w internecie. Czas na ich wykonanie będziemy mieć do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Jak widać warunki są całkiem proste. Co jednak należy zrobić, aby zdobyć bon o wyższej wartości?

Warunki otrzymania bonu o wartości 500 zł

Aby otrzymać bon o wartości 500 zł również trzeba będzie zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku w terminie do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy. Jeśli chodzi o drugi warunek to jest on już zupełnie inny, a czas na jego wykonanie jest o miesiąc krótszy. Bank wymaga od nas wybrania jednej z trzech opcji:

  • złożenie dyspozycji przelewu w ramach limitu karty na kwotę co najmniej 500 zł
  • zawarcie porozumienia w zakresie dodatkowego limitu kredytowego w kwocie co najmniej 1000 zł, udzielonego w formie jednorazowego przelewu rozkładanego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort”
  • dokonanie transakcji na kwotę co najmniej 500 zł i złożenie dyspozycji rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”

Nie ciężko zauważyć, że każda z tych opcji jest dodatkowo płatna. Należy więc liczyć się z tym, że chcąc zgarnąć bon o wyższej wartości, będziemy musieli ponieść pewne koszty.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Za przelew z rachunku karty bank będzie pobierał od nas prowizję w wysokości 6% wartości od tego przelewu, przy czym nie mniej niż 10 zł. Oznacza to, że przelanie 500 zł, będzie nas kosztować aż 30 zł. Nie zapominajmy również o tym, że według regulaminu kart kredytowych Citibanku, wykonana transakcja zostanie potraktowana jako operacja gotówkowa. W związku z czym, każdy dzień całego zadłużenia na karcie będzie oprocentowany.

W przypadku rozłożenia transakcji na raty, to tutaj prowizja może wynieść nawet 20%. Oprócz tego bank będzie pobierał również opłatę w wysokości 20 zł miesięcznie za obsługę planu spłat ratalnych „Komfort”.

Jeśli chodzi o wybór karty, to według nas najlepszym wyborem jest karta Simplicity, ponieważ jest całkowicie darmowa (nie posiada opłaty miesięcznej ani rocznej). Do wyboru mamy również kartę World MasterCard, na której można zbierać punkty wymienne na nagrody, jednak jej koszt wynosi aż 18 zł miesięczne, co nie jest szczególnie opłacalne.

Wyrób kartę kredytową i odbierz 300 zł lub 500 zł do wydania na empik.com!

Write a Reply or Comment