300 zł lub 500 zł do wydania na Allegro za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

19 kw.

300 zł lub 500 zł do wydania na Allegro za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

Citibank nie zwalnia z generowaniem coraz to nowych ofert. W najnowszej promocji za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity proponuje nowym klientom 300 zł lub nawet 500 zł na zakupy w serwisie Allegro. Oczywiście jeśli zostaną spełnione pewne warunki.

Kto skorzysta z promocji?

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Według regulaminu taki status posiadają wszystkie te osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku po 1 stycznia 2015 r. Ponieważ oferta dotyczy produktu kredytowego, to bank już na samym początku określa podstawowe wymagania, jakie powinien spełnić klient, aby móc liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli spełniamy powyższe warunki to możemy już udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę. Mamy na to czas do 30 czerwca 2017 r. W ciągu kilku następnych dni od złożenia wniosku oddzwoni do nas konsultant banku w celu przeprowadzenia przez dalszy proces.

300 zł za wydanie 500 zł

Jeśli bank przyzna nam kartę kredytową, to zdobycie 300 zł na zakupy w serwisie Allegro będzie już bardzo proste. Jedyne co należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz w tym samym terminie wykonać transakcje karta za min. 500 zł. Płatności można dokonywać zarówno sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

Korzystając z tego wariantu zdobędziemy bardzo łatwe 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro bez ponoszenia dodatkowych kosztów – oczywiście jeśli wybierzemy darmową kartę Simplicity i będziemy z niej korzystać rozsądnie.

Jak zdobyć bon o wartości 500 zł?

Aby zdobyć bon o wartości 500 zł do wykorzystania w serwisie Allegro również będziemy usieli się zalogować do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy oraz w tym samym terminie spełnić jeden z następujących warunków:

  • złożyć dyspozycję dokonania przelewu z limitu karty na kwotę co najmniej 500 zł i rozłożyć ją na raty w planie spłat ratalnych „Komfort”,
  • zawrzeć porozumienie o dodatkowy limit kredytowy w wysokości 1000 zł i rozłożyć go na raty w planie spłat ratalnych „Komfort”,
  • dokonać transakcji kartą na kwotę co najmniej 500 zł i rozłożyć je na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

Warto tutaj zaznaczyć, że rozłożenie na raty transakcji w planie spłat ratalnych „Komfort” może kosztować nawet do 20% jej wartości. Jest to jednak opłata ustalana indywidualnie, więc równie dobrze może wynieść 0 zł. Natomiast na pewno poniesiemy opłatę za odsetki (do 10%) oraz obsługę planu spłat ratalnych „Komfort” – 20 zł co miesiąc.

W obu przypadkach bony zostaną wysłane w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibanku nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesięcy zawarcia umowy o kartę. Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie promocji.

Na koniec przypominamy o trwającej promocji Citibanku z kontem Citi Priority, w której do zgarnięcia jest dodatkowa premia w wysokości 400 zł. Założenie karty kredytowej nie przeszkadza w skorzystaniu z promocji z kontem.

Wyrób darmową kartę Simplicity i odbierz bon do wykorzystania w serwisie Allegro!

Write a Reply or Comment