30 zł dla nowych użytkowników aplikacji Sprytny Bill za opłacenie 3 rachunków

21 listopad

30 zł dla nowych użytkowników aplikacji Sprytny Bill za opłacenie 3 rachunków

Aplikacja Sprytny Bill przeznaczona jest do łatwego opłacania wszelkiego rodzaju rachunków, zalicza się do nich media, mieszkanie itd. Nasza karta płatnicza podpięta jest prosto do aplikacji, dzięki czemu można mobilne i szybko dokonywać różnego rodzaju opłat. Dodatkowo będąc użytkownikiem aplikacji można zarabiać na programach lojalnościowych. Jest jeszcze jeden powód dlaczego warto korzystać ze Sprytnego Billa. Instalując aplikację teraz, można zgarnąć bardzo łatwe 30 zł.

Jak zgarnąć 30 zł?

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci aplikacji Sprytny Bill, którzy zarejestrują się w okresie trwania promocji, czyli od 15 listopada 2016 r. do 28 lutego 2017 r. Będą oni identyfikowani przez organizatora po unikalnym numerze telefonu, dotychczas niezarejestrowanym w aplikacji.

Jeśli chodzi o samo zgarnięcie premii to warunki są bardzo proste. Wystarczy wykonać transakcję w aplikacji na kwotę min. 10 zł w danym miesiącu i opłacić ją kartą MasterCard. Po spełnieniu tego wymogu otrzymamy 10 zł, które zostanie wypłacone do 20 dnia kolejnego miesiąca. Do zgarnięcia są maksymalnie trzy premie, które będziemy otrzymywać przez kolejne trzy miesiące (oczywiście po spełnieniu warunków w każdym z nich). Warto się spieszyć, ponieważ pomimo tego, że promocja obowiązuje przez całkiem długi okres, to pula nagród wynosi 100 000 zł. Po jej przekroczeniu zwrotów nie będzie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Czy korzystanie z aplikacji coś kosztuje?

Według regulaminu usługi:

Koszt przeprowadzenia jednorazowej transakcji opłacenia rachunku to dla Użytkownika 0,97 zł przy płatności o wartości do 1000 zł włącznie, dokonanej jakąkolwiek kartą płatniczą.

Koszt przeprowadzenia jednorazowej transakcji opłacenia rachunku to dla Użytkownika 3% wartości transakcji przy płatności o wartości powyżej 1000 zł, dokonane jakąkolwiek kartą płatniczą.

3 komentarze

 1. Admin

  Mam już konto na Sprytnym Billu. Polecam 😉

  Odpowiedz
 2. Admin

  Mogę opłacić moją kartą rachunki innej osoby? Na rachunku będzie nazwisko tej osoby, a nie moje

  Odpowiedz
 3. Admin

  Wie ktoś czy mBank zwraca 2% również za płatności przez Sprytnego Billa?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment