Do 250 zł zwrotu za założenie konta firmowego w mBanku

21 kw.

Do 250 zł zwrotu za założenie konta firmowego w mBanku

W mBanku właśnie wystartowała nowa promocja z kontem firmowym dla sprzedawców. Osoby, które otworzą mBiznes Konto Standard będą mogły cieszyć się nie tylko brakiem jakichkolwiek opłat przez 24 miesiące, ale również zyskać zwrot w wysokości 250 zł. Promocja zapowiada się ciekawie, sprawdźmy zatem jej szczegóły.

Dla kogo promocja?

Promocja „Proste konto firmowe dla handlu detalicznego” trwa od 1 kwietnia 2017 r. do 31 maja 2017 r. Aby wziąć w niej udział należy być całkowicie nowym klientem firmowym banku. Dokładnie regulamin określa to w ten sposób:

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na dzień 31.03.2017 posiadali aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP.

Jeśli spełniamy ten warunek to możemy już udać się na dedykowaną stronę promocji w celu złożenia wniosku o konto. Warto również zaznaczyć, że konto będą mogli założyć wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w ramach Działu 47 PKD – handel detaliczny z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi.

Zakładając konto w promocji mamy gwarancję zwolnienia z najważniejszych usług w koncie firmowym przez 24 miesiące:

  • 0zł za prowadzenie Rachunku,
  • 0zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir),
  • 0zł za wypłatę gotówki w PLN z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.
  • 0zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i Euronet,
  • 0zł za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku.

Po upływie 24 miesięcy rachunek będzie prowadzony na warunkach określonych dla mBiznes konta Standard w taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mBanku.

100 zł za przelew do ZUS + 150 zł moneybacku

Dodatkową nagrodą w promocji jest zwrot w wysokości 100 zł za przelew do ZUS. Uczestnik otrzyma go, jeśli w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku dokona płatność ZUS na kwotę min. 250 zł. Przelew musi oczywiście zostać wykonany z konta otwartego w promocji. Wypłata premii nastąpi do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym w którym zostaną spełnione warunki.

To jednak nie wszystko. Uczestnicy akcji mają jeszcze szansę na zdobycie dodatkowych 150 zł. Wystarczy, że zakupią oni dowolny terminal i zrobią obrót powyżej 300 zł w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. W tym przypadku nagroda również zostanie wypłacona do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym w którym zostaną spełnione warunki.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

Załóż mBiznes konto Standard i odbierz nawet 250 zł zwrotu!

Write a Reply or Comment