250 zł premii za przeniesienie konta z gwarancją satysfakcji od Credit Agricole

23 Cze

250 zł premii za przeniesienie konta z gwarancją satysfakcji od Credit Agricole

Ruszyła nowa akcja promocyjna Credit Agricole. Aby zdobyć 250 zł, wystarczy przenieść konto osobiste ze swojego dotychczasowego banku. To nie wszystko! Za ucieczkę do kolejnego można otrzymać jeszcze dodatkowo 100 zł.

Przenieś konto i zgarnij premię!

Promocja „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji” startuje 2 maja i będzie trwać aż do końca lipca. Aby z niej skorzystać potrzebne będzie złożenie wniosku z pełnomocnictwem, dzięki któremu bank będzie mógł załatwić za nas wszystkie formalności związane z przeniesieniem konta. We wniosku konieczne będzie podanie nazwy banku, numeru rachunku oraz nazwę i adres instytucji, która przekazuje wynagrodzenie. Można go złożyć w momencie zawierania umowy lub nie później niż siedem dni po podpisaniu umowy. Uwaga! W promocji mogą uczestniczyć osoby, które w okresie do jednego roku przed datą otwarcia Konta nie były Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Tytułowe 250 zł jest całkiem łatwe do zdobycia. Wystarczy podpisać umowę o konto wraz z kartą debetową oraz zapewnić comiesięczne wpływy. Powinny wynosić one przynajmniej tyle, ile zadeklarowaliśmy podczas podpisywania umowy, przy czym nie mniej niż 1500 zł na miesiąc. Wpływy te powinny się powtórzyć przez co najmniej trzy miesiące, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym konto zostało założone.

Premię w wysokości 250 zł bank wypłaci nam do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Czy istnieje ryzyko, że premii nie otrzymamy? Niestety tak… Bank nie przyzna premii, jeśli dotychczasowy bank Klienta nie uczestniczy w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych (lista banków uczestniczących w przenosinach konta dostępna tutaj). Ponadto premii możemy nie doczekać się, jeśli dotychczasowy bank Klienta nie zaakceptuje Wniosku z Pełnomocnictwem lub Klient nie zapewni wpływów na Konto.

100 zł za ucieczkę

Jak się okazuje Credit Agricole oferuje jeszcze jedną premię w wysokości 100 zł, za niewypełnienie gwarancji satysfakcji. Premia ta jest wypłacana na następujących warunkach:

 • uczestnik promocji przez 6 miesięcy zapewnia comiesięczne wpływy wynagrodzenia,
 • uczestnik promocji nie wcześniej niż w siódmym i nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia konta złoży w innym banku wniosek z pełnomocnictwem o przeniesienie rachunku z CA do innego banku. Oprócz tego uczestnik musi poinformować bank o przyczynach niezadowolenia z świadczonych przez niego usług.

Wypłata nagrody ma nastąpić jeszcze przed realizacją dyspozycji przeniesienia rachunku do innego banku na podstawie wniosku z pełnomocnictwem.

Po szczegóły promocji odsyłamy do regulaminu.

Czy prowadzenie konta kosztuje?

Aby skorzystać z promocji musimy założyć jeden z rachunków: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

1 Konto to rachunek przeznaczony dla osób poniżej 27 roku życia. Jego prowadzenie jest darmowe, dodatkowo jeśli dokonamy płatności bezgotówkowych na minimum 1 zł, za kartę również nie zapłacimy ani grosza. Oczywiście karta nie jest obowiązkowa, regulamin promocji nie wymaga jej do wypłaty premii.

Dla starszych osób dobrą ofertą będzie Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Prowadzenie takiego konta również może być darmowe. Wystarczy, że osoby po 30 roku życia będą zapewniać comiesięczne wpływy w wysokości 1500 zł. W przypadku osób przed 30-tką wpływy wystarczą w wysokości 1000 zł. Minusem jest fakt, że aby pozbyć się opłaty za kartę płatniczą będziemy musieli wykonać transakcje za minimum 500 zł. Oczywiście karta płatnicza nie jest obowiązkowa. Standardowa wersja Konta PROSTOoszczędzającego jest płatna 4,90 zł za miesiąc, więc raczej nie jest to opłacalna opcja.

Osoby posiadające większe wpływy powinny zastanowić się nad założeniem konta w wersji Premium. Jeśli ich comiesięczne wpływy wynoszą co najmniej 10 000 zł, za prowadzenie konta nie zapłacą ani grosza, dodatkowo karta do tego rachunku jest zawsze darmowa.

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij nawet 350 zł premii!

8 comments

 1. Admin

  bez sensu ta promocja, 100 zł płacą jeszcze za to że się od nich odejdzie… i jeszcze trzeba uzasadniać dlaczego… :/

  Odpowiedz
  1. Admin

   haha 😀 no bez sensu dla nich ale 100 zł można zgarnąć, wymyślić powód to nie problem 😛

   Odpowiedz
   1. Admin

    no ale trzeba im napisać ten powód we wniosku i iść do oddziału CA :/ nie każdy ma czas na łażenie po bankach

    Odpowiedz
    1. Admin

     nie ma obowiązku korzystania z promocji 😉

     Odpowiedz
 2. Admin

  A jak długo trzeba trzymać u nich konto?

  Odpowiedz
  1. Admin

   pewnie do momentu wypłaty premii

   Odpowiedz
 3. Admin

  Co jeżeli mam 1 konto i kończę 27 lat? Przestaje ono działać czy jak to wygląda? Mam nadzieję, że nie wyłączą mi nagle dostępu do środków;/

  Odpowiedz
  1. Admin

   wydaje mi się, że zostaną naliczane jakieś dodatkowe opłaty do momentu zmiany konta

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment