240 zł zwrotu za Spotify Premium + 200 zł do empiku za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citibanku

12 Sty

240 zł zwrotu za Spotify Premium + 200 zł do empiku za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citibanku

Wystartowała kolejna promocja Citibanku promująca karty kredytowe. Tym razem do zdobycia jest 240 zł premii w zamian za opłacenie abonamentu Spotify Premium. To nie wszystko! Dodatkową nagrodą jest jeszcze karta podarunkowa do Empiku o wartości 200 zł. Podsumowując do zdobycia jest aż 440 zł i to bez żadnych haczyków. Sprawdźmy zatem szczegóły akcji.

Dla kogo promocja?

Aby móc wziąć udział w promocji należy być nowym klientem banku. W przypadku tej promocji za nowego klienta bank uważa, wszystkie te osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Promocja trwa do 31 stycznia 2017 roku. Jeśli interesuje nas promocja i spełniliśmy powyższy warunek, to właśnie do tego czasu będziemy musieli złożyć wniosek o jedną z kart kredytowych Citibanku. W ciągu kilku następnych dni powinien zadzwonić do nas konsultant w celu weryfikacji zdolności kredytowej oraz umówienia kuriera na podpisanie umowy. Zanim jednak wyślemy wniosek, warto zapoznać się z minimalnymi wymaganiami, które Citibank określa już na samym początku:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

240 zł premii + bon 200 zł do Empiku

Jeśli bank rozpatrzy nasz wniosek pozytywnie i otrzymamy kartę, konieczna będzie jej aktywacja oraz zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym została podpisana umowa. Konieczne będzie również podłączenie nowowydanej karty do osobistego konta Spotify Premium oraz dokonanie pierwszej opłaty za subskrypcję. Uwaga: aby otrzymać obiecaną nagrodę w wysokości 240 zł, trzeba będzie jeszcze przynajmniej dwukrotnie opłacić usługę.

Premia w wysokości 240 zł zostanie przekazana na rachunek naszej karty kredytowej w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Oznacza to, że jeśli opłacimy subskrypcję w lutym, marcu i kwietniu, to premia trafi na nasze konto w maju.

Pamiętajmy, że oprócz premii pieniężnej w wysokości 240 zł, otrzymamy również eKartę prezentową o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Empik. Będzie ona ważna do końca 2017 roku.

Zainteresowanych zapraszamy do regulaminu promocji.

Ile będzie nas kosztować karta kredytowa?

W promocji do wyboru mamy praktycznie wszystkie karty kredytowe Citibanku. To, którą z nich wybierzemy, zależy już tylko od nas. Należy jednak wiedzieć, że tak naprawdę tylko jedna z nich się realnie opłaca. Mianowicie chodzi tutaj o kartę Simplicity, która jest całkowicie darmowa. Za wyrobienie i korzystanie z karty nie zapłacimy ani grosza, jeśli tylko będziemy spłacać zadłużenie na czas. Należy tylko pamiętać, aby podczas rozmowy z konsultantem zaznaczyć, że nie interesują nas żadne dodatkowe produkty, ubezpieczenia, czy usługi. Nie jest wymagane również zakładanie konta osobistego.

Wyrób kartę kredytową w Citibanku i odbierz nagrody!

Write a Reply or Comment