200 zł premii za przeniesie konta do Credit Agricole

26 Sty

200 zł premii za przeniesie konta do Credit Agricole

Wystartowała kolejna promocja banku Credit Agricole z przeniesieniem konta. Co tym razem zgarną nowi klienci? Całkiem łatwą premię w wysokości 200 zł. Aby ją zdobyć wystarczy tylko przenieś konto i zapewnić wpływy przez następne 3 miesiące. Proste? Sprawdźmy zatem szczegóły akcji.

Kto skorzysta z promocji?

Tradycyjnie promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Okres karencji jednak nie jest taki długi. W akcji będą mogły wziąć udział wszystkie te osoby, które w okresie 1 roku przed datą otwarcia konta nie były posiadaczami żadnego konta indywidualnego lub wspólnego prowadzonego przez bank Credit Agricole w pakiecie innym, niż pakiet depozytowy.

Jeśli spełniliśmy warunek, to teraz będziemy musieli udać się do placówki banku, gdzie pracownik przeprowadzi nas przez cały proces przeniesienia rachunku. Opcji internetowej niestety nie ma. Wnioskując o konto będziemy musieli wyrazić zgodę na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Konieczne będzie również zamówienie karty debetowej oraz przekazanie pełnomocnictwa dla banku, aby mógł zamknąć nasz rachunek w poprzednim banku. Lista banków uczestniczących w promocji zamieszczona jest w załączniku do regulaminu poprzedniej wersji promocji – tutaj.

Jak zgarnąć premię 200 zł?

Zdobycie obiecanej premii w wysokości 200 zł jest całkiem proste. Wystarczy wypełnić i podpisać zlecenie przekazywania środków – dokument w którym wskazujemy naszego pracodawcę i zobowiązujemy się do przekazywania na konto 3000 zł miesięcznie. Nie oznacza to, że wskazana kwota musi być przelewana przez pracodawcę. Równie dobrze może to być nasz przelew własny. Najważniejsze jest to, aby środki wpływały przynajmniej przez 3 pierwsze miesiące od miesiąca otwarcia konta lub od kolejnego, pełnego miesiąca.

200 zł premii pojawi się na naszym koncie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście jeśli nadal będziemy posiadaczami konta oraz karty.

Promocja trwa do 31 marca 217 roku. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Dla osób poniżej 27 roku życia najlepszą opcją w banku Credit Agricole jest 1 Konto. Rachunek ten jest bezwarunkowo darmowy. Za kartę również nic nie zapłacimy, jeśli wydamy nią 1 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to za darmo skorzystamy z urządzeń CA, BC WBK oraz Euronetu. Wypłaty z pozostałych to koszt 5 zł.

Osobom powyżej 27 roku życia proponowalibyśmy Konto PROSTOoszczędzające Plus albo Premium. Wybierając pierwsze z nich po zapewnieniu wpływu w wysokości 1 500 zł (1000 zł w przypadku osób poniżej 30 roku życia) zostaniemy zwolnieni z opłat. Po wydaniu 500 zł miesięcznie, nie zostaniemy również obciążeni opłatą za kartę. W przypadku konta Premium bank zwolni nas z opłat po zapewnieniu wpływów w wysokości 10 000 zł. Karta jest bezwarunkowo darmowa. W obu przypadkach nie zapłacimy za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Write a Reply or Comment