20 zł na zakupy w empik.com za wykonanie płatności PayPal

29 maj

20 zł na zakupy w empik.com za wykonanie płatności PayPal

Empik po raz kolejny daje klientom szansę na zdobycie bonów podarunkowych. Tym razem opłacając swoje zakupy przy pomocy serwisu PayPal, będziemy mogli zdobyć e-kartę prezentową o wartości 20 zł na następny zakup.

Zasady promocji są banalnie proste. Robimy zakupy w sklepie internetowym empik.com o wartości 70 zł, a do płatności używamy serwisu PayPal. Ważne tylko, aby transakcja PayPalem, była naszą pierwszą płatnością w sklepie Empiku. Jeśli wszystko się zgadza, to karta podarunkowa o wartość 20 zł na kolejne zakupy jest już praktycznie nasza. Praktycznie, bo będziemy musieli poczekać na nią około 3 dni roboczych od dnia odebrania towarów. Karta będzie ważna przez okres 12 miesięcy.

Promocja trwa do 10 czerwca 2017 r, jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli, wynoszącej 5 000 nagród. Gdyby pula nagród faktycznie została wyczerpana przed czasem, organizator poinformuje o tym na stronie www.empik.com. Warto na koniec zaznaczyć, że z oferty można skorzystać tylko raz. Więcej szczegółów w regulaminie.

Write a Reply or Comment