20 zł rabatu na Allegro za zakupy w kategorii Moda

22 Cze

20 zł rabatu na Allegro za zakupy w kategorii Moda

Allegro już kilka razy oferowało kupony promocyjne, których nie można było nazwać okazją stulecia. Po kilku nieudanych akcjach w końcu pojawiła się promocja, która może zaciekawić niektórych kupujących. W zamian za wydanie 120 zł na zakupy w kategorii Odzież, Obuwie, Dodatki otrzymamy kupon rabatowy o wartości 20 zł na następne zakupy.

Jak skorzystać z promocji?

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać zakupów o wartości minimum 120 zł i zapłacić za nie przez mechanizmy PayU. Za zakupy trzeba zapłacić w jednej transakcji (można tak zapłacić za przedmioty z kilku różnych aukcji). Do kwoty 120 zł nie wlicza się koszt dostawy.

Aby skorzystać z promocji musimy upewnić się, czy wyraziliśmy zgodę na otrzymywanie informacji handlowej. Można to sprawdzić w zakładce „Powiadomienia”. Jeśli zrobiliśmy już zakupy na wspomniane wcześniej 120 zł to w ciągu 48 godzinach od transakcji powinniśmy otrzymać mail od Allegro z linkiem do odbioru kuponu rabatowego. Link będzie aktywny przez następne 7 dni, a sam kupon będzie ważny przez 14 dni od dnia wygenerowania go.

Promocja trwa od 20 czerwca do 20 lipca tego roku. Kupon rabatowy 20 zł będzie ważny przy zakupach na min. 50 zł.

Uwaga: ilość kuponów promocyjnych jest ograniczona. W puli znajduje się 7500 kodów.

Zainteresowanych odsyłamy do regulaminu promocji.

2 komentarze

  1. Admin

    czyli rozumiem, że inne płatności (oprócz PayU) nie przejdą?

    Odpowiedz
  2. Admin

    Żeby na zalando dawali takie promocje to bym skorzystała

    Odpowiedz

Write a Reply or Comment