150 zł za założenie mBiznes konta i do 600 zł na ZUS w promocji Bankier.pl

05 gru

150 zł za założenie mBiznes konta i do 600 zł na ZUS w promocji Bankier.pl

W listopadzie mBank wygenerował nową promocję we współpracy z pośrednikiem finansowym Bankier.pl. Jest to dobra okazja dla klientów firmowych, ponieważ za sam fakt założenia rachunku otrzymają oni 150 zł. Druga nagroda może wynieść nawet do 600 zł, klienci otrzymają ją za aktywne korzystanie z konta przez rok.

150 zł za założenie rachunku

Nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy od serwisu Bankier.pl. Warunki jej otrzymania są bardzo proste, jednak bezwzględnym warunkiem jest status nowego klienta banku. Dokładniej:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku.

Jeśli warunek jest spełniony to możemy się zarejestrować na dedykowanej stronie promocji. Przy wypełnianiu wniosku o konto konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Czas na jego złożenie mamy do 31 grudnia 2016 r. Następnie w ciągu 30 dni będziemy musieli zawrzeć umowę o konto. To w zasadzie tyle. O otrzymaniu premii organizator powiadomi nas za pośrednictwem wiadomości e-mail. Sama nagroda powinna się pojawić na naszym koncie do 24.02.2017 r. Oczywiście wcześniej należy uzupełnić niezbędne dane do otrzymania premii na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji.

600 zł za korzystanie z konta

Promocja „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start” jest organizowana przez mBank już od paru ładnych lat. W akcji będą mogli wziąć udział tylko ci przedsiębiorcy, którzy nie posiadali jakiegokolwiek rachunku firmowego w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r.

Jeśli chodzi o warunki promocji to są one raczej proste. mBank będzie nam płacił 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, jeśli w danym miesiącu opłacimy ZUS na kwotę min. 250 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność bezgotówkową. Według regulaminu:

Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do mBiznes konta karty, powiązanej z tym rachunkiem i rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Sama premia będzie wypłacana na nasze konto do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Premie opodatkowujemy samodzielnie, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Dostępne w promocji mBiznes konto Start, to rachunek przeznaczony dla firm młodszych niż rok. Przez pierwszy rok, czyli okres trwania promocji jest ono całkowicie darmowe. Jeśli wykonamy transakcje kartą na kwotę min. 200 zł, to za nią również nie zapłacimy ani grosza. Bank oferuje również darmowe przelewy do US i ZUS. Jeśli chodzi o inne przelewy, to za pierwsze 5 w miesiącu nie musimy płacić. Za szósty i każdy kolejny zapłacimy już 1,5 zł.

Załóż mBiznes konto Start i odbierz premię!

3 komentarze

 1. Admin

  Tak już poza promocją, myślicie, że to konto to dobry wybór dla świeżo otwartej firmy?

  Odpowiedz
 2. Admin

  Jeśli niedawno założyłem działalność i mam konto prywatne w mbanku, to mogę skorzystać z promocji ?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Jeśli kiedykolwiek posiadaliśmy jakiś produkt w mBanku lub złożyliśmy wniosek – nie możemy wziąć udziału w promocji. Niestety.

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment