150 zł na start + 100 zł za przelew do ZUS za założenie konta firmowego w mBanku

15 mar

150 zł na start + 100 zł za przelew do ZUS za założenie konta firmowego w mBanku

mBank przygotował kolejną promocję dla nowych klientów firmowych. Za założenie mBiznes konta Standard można teraz zdobyć bardzo łatwe 150 zł na start oraz dodatkowe 100 zł za przelew do ZUS. Oprócz tego bank daje również gwarancje całkowicie darmowego korzystania z konta przez okres 24 miesięcy.

150 zł na start + 100 zł za przelew do ZUS

Warunki przystąpienia do promocji „150 zł na start” są dosyć rygorystyczne. Bank zastrzega, że udział będą mogli wziąć tylko całkowicie nowi klienci, czyli tacy, którzy nigdy nie posiadali jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP do dnia 28.02.2017 r. w mBanku.

Jeśli spełniamy ten warunek, to możemy przystąpić do promocji. Na początku wymagana jest rejestracja na stronie promocji. Wniosek o mBiznes konto standard będziemy mogli złożyć poprzez wygenerowany link. Konieczne będzie tutaj wyrażenie zgody na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Ważne: wnioski składane w inny sposób niż drogą internetową, nie będą premiowane.

Aby zdobyć premię w wysokości 150 zł będziemy musieli w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzeć umowę z bankiem, jednak nie może być to później niż do 30 kwietnia 2017 r. Ostatni warunek jaki należy spełnić to wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (karta lub przelew) poza mBankiem. Należy to zrobić w ciągu miesiąca od momentu otwarcia konta, jednak nie później niż do 31 maja 2017 r.

Do 30 czerwca 2017 r. organizator powiadomi nas mailowo o zgarnięciu premii. Jeśli założony w promocji rachunek nie zostanie zamknięty, to w ciągu 14 dni roboczych nastąpi przekazanie premii.

Promocja trwa do 31 marca 2017 r. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Jak już wspominaliśmy, oprócz premii na start, zgarnąć można jeszcze dodatkowe 100 zł za przelew do ZUS. Aby je zdobyć wystarczy wykonać przynajmniej jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Premię otrzymamy w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Po szczegóły zapraszamy do regulaminu.

Uwaga: w przeciwieństwie do „zwykłych” klientów, osoby prowadzące działalność gospodarczą będą musiały samodzielnie odprowadzić podatek od nagrody.

24 miesiące bez opłat

Przypominamy, że zakładając konto w promocji jesteśmy również zwolnieni z wszelkich opłat przez okres 24 miesięcy. Oznacza to:

  • brak opłat za prowadzenie rachunku,
  • darmowe przelewy internetowe,
  • brak opłat za wydanie oraz korzystanie z karty debetowej,
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK na terenie Polski,
  • 0 zł prowizji za wpłaty w wpłatomatach mBanku oraz Euronetu na terenie Polski.

Po okresie 24 miesięcy konto może nas kosztować 9 zł. Jeśli jednak wykonamy przelew do ZUS, to opłata zostanie zniesiona. Karta debetowa będzie kosztować 5 zł lub 0 zł jeśli wykonamy transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów będą darmowe z urządzeń mBanku, Planet Cash, Euronetu oraz BZ WBK.

Załóż mBiznes konto Standard i odbierz nawet 250 zł premii!

Write a Reply or Comment