„150 zł na dzień dobry” czyli premia za pakiet: konto + karta kredytowa w BZ WBK

20 gru

„150 zł na dzień dobry” czyli premia za pakiet: konto + karta kredytowa w BZ WBK

Wystartowała druga edycja promocji „150 PLN na Dzień dobry” BZ WBK, w której po raz kolejny nowi klienci mają okazję do zgarnięcia premii. Tym razem mogą zdobyć aż 150 zł. Co należy zrobić? Wystarczy zawrzeć umowę o konto z kartą kredytową i wykonać 5 transakcji na dowolne kwoty.

Kto skorzysta z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji należy być takim klientem, który w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto osobiste nie posiadał żadnego konta osobistego w PLN (dot. posiadaczy i współposiadaczy) oraz w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu karty kredytowej nie dokonał zamknięcia dowolnej poprzedniej karty kredytowej.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to do 28 lutego 2017 r. będziemy musieli złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji i zawrzeć umowę. Następnie w miesiącu zawarcia umowy o konto lub w następującym po nim miesiącu kalendarzowym, złożyć w oddziale, placówce partnerskiej, na infolinii banku lub w bankowości internetowej wniosek o kartę kredytową i zawrzeć umowę.

Jak zgarnąć 150 zł premii?

Jeśli nasz wniosek o kartę kredytową został rozpatrzony pozytywnie i zawarliśmy umowę, to następnie w miesiącu wydania karty i/lub w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych będziemy musieli wykonać główną kartą kredytową łącznie co najmniej pięć płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

To w zasadzie tyle. Nagroda w wysokości 150 zł zostanie wypłacona do końca czwartego miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca następującego po miesiącu w którym bank podejmie pozytywną decyzję o przyznaniu karty. Zostanie ona przekazana na rachunek konta osobistego otwartego w tej promocji.

Uwaga: z promocji wyłączeni są uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty konta i karty w BZ WBK

Aktualnie chyba najlepszym kontem z oferty BZ WBK jest Konto Godne Polecenia. Jego otwarcie oraz prowadzenie jest darmowe. Za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej również nic nie zapłacimy. Do 30 kwietnia 2017 r. trwa promocja, dzięki której nie będziemy musieli również płacić za SMSkody służące autoryzacji przelewów i dyspozycji zlecanych w bankowości. Po tym okresie bank zapewne przywróci standardowe rozwiązanie, gdzie w każdym miesiącu kalendarzowym można wykorzystać pakiet 5 darmowych SMSkodów, a za każdy kolejny pobierana jest opłata w wysokości 0,20 zł. Do konta może również zostać wydana karta Visa Sol, jednak nie jest ona wymagana w promocji. Kosztuje ona 4 zł miesięcznie chyba, że wykonamy co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty.

Jeśli chodzi o kartę kredytową, to najlepszą opcją wydaje się być karta MasterCard Silver lub Visa Silver. W obu przypadkach dosyć łatwo można pozbyć się opłat. Opłata roczna za cały pierwszy rok posiadania karty nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. Jak widać są to warunki pokrywające się z warunkami promocji. Jeśli zdecydujemy się na utrzymanie karty w dłuższym okresie to będzie się to wiązało z opłatami miesięcznymi, których można uniknąć, wykazując się odpowiednią aktywnością. Warto tutaj zaznaczyć, że BZ WBK pobiera opłatę za wznowienie kart Silver, która wynosi 15 zł.

Otwórz konto w BZ WBK i odbierz premię 150 zł!

Write a Reply or Comment