15 zł od PKO BP za aktywację aplikacji IKO

09 Sie

15 zł od PKO BP za aktywację aplikacji IKO

Ruszyła najnowsza promocja PKO BP. Bank w zamian za aktywację aplikacji mobilnej IKO oferuje nam 15 zł. Najlepsze w akcji jest to, że udział mogą wziąć zarówno nowi jak i starzy klienci banku. Pula nagród jest jednak ograniczona więc, aby zgarnąć premię należy się spieszyć.

15 zł za aktywację aplikacji

Podstawowym warunkiem jaki należy spełnić, aby przystąpić do promocji jest posiadanie konta w PKO BP. Dodatkowo należy również wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych. Regulamin określa uczestnika promocji jako:

pełnoletnią osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, będącą Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada min. jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO Banku Polskim lub Inteligo i ma zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów w okresie obejmującym termin spełnienia warunków Promocji oraz wypłaty premii i spełni warunki udziału w Promocji

Jeśli powyższe warunki są spełnione wystarczy już tylko w terminie 4-31 sierpnia 2016 pobrać i aktywować aplikację IKO oraz wykonać za jej pośrednictwem 3 operacje na łączną kwotę min. 100 zł. Jako operacje należy rozumieć płatności bezgotówkowe w sklepach i internecie oraz przelewy wykonane za pomocą aplikacji o wartości min. 5 zł.

Jak już wspomnieliśmy pula nagród jest ograniczona i premię może otrzymać tylko pierwsze 4 000 osób, które spełnią warunki promocji. Dedykowana premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od zakończenia promocji. Należy pamiętać, że do momentu, kiedy bonus nie pojawi się na naszym koncie, nie możemy dezaktywować aplikacji. Inaczej premii nie otrzymamy.

W razie niewyczerpania puli nagród w okresie promocji, bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia akcji do 30 września 2016. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

15 zł + 100 zł za założenie kota Inteligo

Na koniec małe przypomnienie o promocji w której do zgarnięcia jest 100 zł za założenie konta Inteligo. Promocja dostępna jest jeszcze przez kilka dni, jest to świetna okazja dla nowych klientów banku, którzy mogą zdobyć nie tylko 15 zł za pobranie aplikacji ale również dodatkowe 100 zł za założenie konta. 115 zł to już całkiem solidna premia, warto więc się o nią postarać, tym bardziej, że rachunek sam w sobie jest darmowy. Opłaty można ponieść jedynie za kartę, jednak po wydaniu 100 zł miesięcznie zostają one zniesione.

Write a Reply or Comment