120 zł premii za otworzenie konta w ING Banku Śląskim

09 Mar

120 zł premii za otworzenie konta w ING Banku Śląskim

Ruszyła znana promocja od ING, w której za otworzenie Konta Direct możena otrzymać 120 zł premii. Aktualna edycja nie różni się bradzo od poprzednich. Teraz, oprócz standardowych 100 zł – można zdobyć 20 zł za płatności BLIK-iem.

Zakładanie konta

Promocja ING jest przeznaczona dla nowych klientów. Regulamin tak definiuje nowych klientów:

„(osoba, która) od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student”

Wniosek o konto należy złożyć do 14 kwietnia 2017 r. Trzeba to zrobić za pomocą strony internetowej banku – pod tym linkiemNależy pamiętać, aby zdecydować się na kartę debetową oraz rachunek oszczędnościowy – czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe. Musimy także zaznaczyć przy wnioskowaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jak otrzymać premię?

Aby otrzymać premię 100 zł, należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 1000 zł. Musimy to zrobić do końca 14 sierpnia 2017 r – czyli w zależności kiedy założymy konto, będziemy mieli na to kilka miesięcy. Wypłata premii nastąpi do 15 września 2017 r. Do tego dnia musimy utrzymać konto osobiste, rachunek oszczędnościowy oraz kartę debetową. Dodatkowo możemy zdobyć 20 zł za dokonanie min. 3 transakcji BLIK-iem w tym samym czasie (do 14 sierpnia 2017 r.).

Charakterystyka oferty ING

Za prowadzenie konta w ING nie zapłacimy nic. Opłata może być pobierana za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Można jej uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca przeprowadzimy transakcje kartą na min. 300 zł. Warto dodać, że te warunki pokrywają się z warunkami promocji.

Wypłaty środków z bankomatów są bezpłatne, jeśli będziemy korzystać z urządzeń ING oraz Planet Cash. Dodatkowo, posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata miesięcznie z dowolnego bankomatu. Za następne zapłacimy 2,5 zł.

Jeśli chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe, które trzeba założyć w promocji, to jest oprocentowane na 2 proc. w skali roku. Bank gwarantuje takie oprocentowanie przez 4 miesiące od założenia rachunku.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Załóż Konto Direct w ING, weź udział w promocji i zgarnij łatwe 120 zł

Write a Reply or Comment