100 zł do zdobycia dzięki odnowionej promocji ING Banku Śląskiego

12 Wrz

100 zł do zdobycia dzięki odnowionej promocji ING Banku Śląskiego

Od niedawna możemy korzystać z kolejnej, odnowionej edycji akcji promocyjnej ING Banku Śląskiego. Dotyczy ona premii, którą możemy otrzymać w zamian za otwarcie zupełnie darmowego Konta Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Akcja jest bardzo prosta – jeśli wydamy 1000 zł kartą, możemy zgarnąć 100 zł.

Kto może wygrać pieniądze?

Jak to zazwyczaj bywa, bank zawęża grono, które może skorzystać z premii. Promocja skierowana jest do osób, które od 1.04.2015 nie były właścicielami lub współwłaścicielami, któregoś z kont: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego lub Student.

Spełniając powyższe warunki, otrzymujemy miano „nowego klienta banku” i możemy zdobywać nagrody. W tym celu musimy założyć przez internet nowe Konto Direct (możemy to zrobić pod tym adresem) lub zalogować się przez bankowość internetową (druga opcja dotyczy osób, które posiadały już konto w banku). Jeżeli należymy do grona osób, które jedynie logowały się na stronę, musimy dodatkowo wypełnić odpowiedni formularz promocyjny.

Istotne jest, żebyśmy pamiętali, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Pomijając ten krok, jesteśmy automatycznie dyskwalifikowani z konkursu. Dodatkowo promocja wymaga od nas założenia konta oszczędnościowego, którego oprocentowanie wynosi 2% w skali roku – jeżeli takowy już posiadamy, możemy pominąć ten etap.

Szybkie pieniądze, czyli jak zdobyć 100 zł

Zacznijmy od najważniejszej daty – wnioski możemy złożyć do 30.11.2016.

Jeżeli uda nam się zmieścić w odpowiednim terminie, czeka nas bardzo krótka i nieskomplikowana droga po pieniądze. Bank zobowiązuje się wypłacić nam 100 zł premii, w zamian za wykonanie jednej lub kilku transakcji kartą na kwotę nie niższą niż 1000 zł do dnia 31.03.2017. Bonus znajdzie się na naszym koncie do 30.04.2017.

Wynika z tego, że interesują nas trzy terminy:

– złożenie przez nas wniosku – do 30.11.2016
– wydanie minimum 1000 zł za pomocą karty – do 31.03.2017
– otrzymanie nagrody na konto – do 30.04.2017

Więcej szczegółów znajduje się na stronie dedykowanej promocji – ingbank.pl.

 

5 comments

 1. Admin

  Ooo widzę, że został przesunięty okres karencji jeśli chodzi o nowych klientów. Może jeszcze kilka promocji i na jakąś się załapię, jeśli dalej będą przesuwać.

  Odpowiedz
 2. Admin

  Nie mogę znaleźć papierów, żeby sprawdzić mój okres karencji. Jak zadzwonię na infolinię, to udzielą mi takiej informacji?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Tak, polecamy zadzwonić 😉

   Odpowiedz
 3. Admin

  Jak oprocentowane jest to konto oszczędnościowe?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Jest napisane wyżej ” Dodatkowo promocja wymaga od nas założenia konta oszczędnościowego, którego oprocentowanie wynosi 2% w skali roku – jeżeli takowy już posiadamy, możemy pominąć ten etap.”

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment