100 zł za założenie konta w V edycji programy poleceń „Mam PKO”

12 Sie

100 zł za założenie konta w V edycji programy poleceń „Mam PKO”

Wystartowała kolejna edycja programu poleceń „Mam PKO”. Klienci banku PKO BP mają więc ponowną okazję na zyskanie dodatkowej gotówki. Za każde skuteczne polecenie można otrzymać 50 zł, a dla nowych klientów przeznaczona jest premia wysokości 100 zł.

100 zł dla zakładających konto

Podstawowym warunkiem jaki należy spełnić, aby móc wziąć udział w promocji jest status nowego klienta banku. Oznacza to, że wszystkie osoby, które posiadały jakiekolwiek konto osobiste lub firmowe w PKO po 10.08.2013 r. są wykluczone. Z promocji nie mogą również skorzystać osoby, które złożyły wniosek o konto przed rozpoczęciem akcji, nawet jeśli nie został on jeszcze rozpatrzony.

Jeśli spełniliśmy ten warunek, to następnym krokiem będzie znalezienie znajomego, który posiada konto w PKO BP, ponieważ wypełniając wniosek na dedykowanej stronie promocji będziemy musieli podać jego kod polecający. Bez kodu premii niestety nie dostaniemy. Osoby, które nie mają znajomych w PKO mogą napisać do nas na adres kontakt@oszczednoscionline.pl, a my podeślemy kod polecający.

Aby otrzymać obiecaną premię trzeba będzie podpisać umowę o konto do 7.11.2016 r., a następnie w ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na łączną kwotę mon. 200 zł oraz jedną transakcję IKO (odpowiednik BLIKa) na łączną kwotę min. 10 zł. Płatności należy dokonywać w sklepach stacjonarnych, te wykonane przez internet nie zostaną uznane. Premia powinna pojawić się na naszym koncie w ciągu 75 dni od końca etapu, w którym braliśmy udział. Poszczególne etapy odbywają się w następujących terminach:

 • I etap: 10.08 – 08.09.2016 r.
 • II etap: 09.09 – 08.10.2016 r.
 • III etap 09.10 – 08.11.2016 r.

50 zł dla polecających

Te osoby, które chcą polecić komuś konto, muszą najpierw zarejestrować się na stronie promocji jako osoba polecająca. Zaznaczmy również, że do zgarnięcia jest nie tylko 50 zł za każde skuteczne polecenie ale również dodatkowe nagrody dla najlepszych. Dla osoby, która uzbiera najwięcej poleceń przeznaczona jest nagroda w wysokości 1000 zł, za drugie miejsce można otrzymać 600 zł, a za trzecie 300 zł.

15 zł za aktywację aplikacji IKO

Przypominamy o ciągle aktualnej promocji banku PKO w której do zgarnięcia jest dodatkowe 15 zł. Warunki jakie należy spełnić są banalnie proste. Wystarczy ściągnąć oraz aktywować aplikację IKO oraz wykonać nią 3 operacje na łączną kwotę o wartości min. 100 zł. Promocję szczegółowo opisaliśmy w tym wpisie.

Prześwietlenie oferty konta w PKO

W promocji jest kilka rachunków do wyboru. My postanowiliśmy opisać tylko te oferty, które według nas są najbardziej opłacalne. Pierwszy rachunek to Konto Za Zero. Co prawda za jego prowadzenie bank pobiera 6,90 zł miesięcznie, jednak jest prosty sposób aby pozbyć się opłaty. Jaki? Wystarczy zamówić do rachunku kartę debetową. Jednak to nie wszystko. Karta będzie darmowa jeśli wydamy nią miesięcznie 300 zł, inaczej również poniesiemy opłatę w wysokości 6,90 zł. Atutem w ofercie jest to, że wypłaty ze wszystkich bankomatów mamy całkowicie za darmo.

Drugi rachunek jest przeznaczony dla osób poniżej 26 roku życia. Konto dla Młodych jest bezwarunkowo darmowe. Jedyna opłata jaką możemy ponieść to opłata za kartę wynosząca 5 zł, ale po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych zostaje ona zniesiona. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji można zrezygnować z karty.

Załóż konto i zyskaj 100 zł na start!

3 komentarze

 1. Admin

  Właśnie rozmyślałam nad tą promocją. Bardzo dziękuję za jej opisanie;) Bardzo przydatne. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Admin

  Czy jeśli posiadam konto w Inteligo to jestem wykluczona z promocji?

  Odpowiedz
  1. Admin

   „Podstawowym warunkiem jaki należy spełnić, aby móc wziąć udział w promocji jest status nowego klienta banku. Oznacza to, że wszystkie osoby, które posiadały jakiekolwiek konto osobiste lub firmowe w PKO po 10.08.2013 r. są wykluczone. Z promocji nie mogą również skorzystać osoby, które złożyły wniosek o konto przed rozpoczęciem akcji, nawet jeśli nie został on jeszcze rozpatrzony.”

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment