100 zł za założenie konta firmowego w PKO BP

01 wrz.

100 zł za założenie konta firmowego w PKO BP

PKO Bank Polski wystartował z nową promocją przeznaczoną dla przedsiębiorców. Za założenie PKO Konta Firmowego i wykonanie płatności ZUS, nowi klienci będą mogli zgarnąć premię w wysokości 100 zł. Zasady są bardzo proste, sprawdźmy zatem szczegóły.

Kto zgarnie 100 zł premii?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów firmowych PKO BP prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy. Należy tutaj zaznaczyć, że regulamin wyklucza przedsiębiorców identyfikowanych wg numeru NIP, którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji (12.06.2017 r.) posiadali już w banku rachunek bieżący. Oznacza to, że klienci posiadający rachunek osobisty w PKO BP oraz dawni klienci firmowi mogą spokojnie korzystać z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy już tylko przejść na dedykowaną stronę promocji i wysłać wniosek o PKO Konto Firmowe wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do 14 lipca 2017 r.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł, będziemy musieli w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy, dokonać płatności ZUS na kwotę wynoszącą min. 250 zł. To by było na tyle. Nagroda zostanie przelana na nasze konto do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

PKO Konto Firmowe przez pierwsze 6 miesięcy może być darmowe. Jest to jednak oferta tylko dla tych osób, które prowadzą działalność gospodarczą krócej niż 12 miesięcy. W innym przypadku konto może kosztować 25 zł miesięcznie, jednak opłata zostaje zniesiona po wykonaniu przelewu do ZUS oraz wydaniu 500 zł kartą.

Wydanie karty debetowej w pierwszym okresie jest bezpłatne, jednak od drugiego roku będziemy musieli ponieść opłatę roczną, która wynosi 30 zł. Z karty można oczywiście zrezygnować, ale wtedy i tak poniesiemy opłaty w wysokości 25 zł miesięcznie za prowadzenie konta. Jeśli chodzi o przelewy to pierwsze 30 mamy za darmo. Za każdy kolejny będziemy musieli zapłacić 1 zł za sztukę.

Załóż PKO Konto Firmowe i odbierz 100 zł premii!

Write a Reply or Comment