100 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium i do 500 zł za polecenie

21 Lis

100 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium i do 500 zł za polecenie

Wystartowała kolejna promocja banku Millennium promująca Konto 360° i Konto 360° Student. Tym razem partnerem akcji jest firma Agora. Klienci biorący udział mogą zgarnąć bardzo łatwe 100 zł za założenie rachunku oraz nawet do 500 zł za polecenie go swoim znajomym.

Jak zgarnąć 100 zł?

Aby móc wziąć udział w promocji konieczny jest status nowego klienta banku. Według regulaminu są to osoby, które:

nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid

Z promocji wykluczone są również osoby, które przed dniem rozpoczęcia promocji zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu banku, a ich wniosek jest procesowany przez bank w trakcie trwania promocji.

Jeśli spełniamy ten warunek, to następne kroki do otrzymania premii są już bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i wysłać wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student do 7.12.2016 r. Czas na podpisanie umowy mamy do 13.12.2016 r. Następnie w dwóch kolejnych miesiącach, czyli w styczniu i w lutym musimy zapewnić wpływ na nowo-otwarte konto w wysokości 1000 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową (karta lub BLIK).

Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do wypłacenia premii. Bez tej zgody, bank nie będzie mógł przekazać organizatorowi promocji informacji o naszym statusie.

Jak zgarnąć 500 zł za polecenia?

Dodatkowo w promocji można zgarnąć nawet 500 zł za polecenia oferty swoim znajomym. Wystarczy wygenerować na sowim profilu na stronie promocji odpowiednie kody polecające i wyślemy znajomym. Za każde skuteczne polecenie będziemy mogli otrzymać 50 zł. Oczywiście znajomy też musi spełnić warunki promocji. Maksymalnie można wygenerować 10 sztuk kodów polecających.

Zarówno o zdobyciu premii głównej jak i dodatkowej za polecenia, zostaniemy poinformowani do 20 marca 2017 r. za pomocą wiadomości przesłanej na nasz adres e-mail. Konieczne będzie wtedy uzupełnienie danych w celu otrzymania przelewu. Należy to zrobić do 24 marca 2017 r. Pieniądze powinny się pojawić na naszym aktywnym Koncie 360° do końca marca 2017 r.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Bank Millennium generuje wiele promocji związanych z Kontem 360°. Jest to aktualnie jeden z atrakcyjniejszych rachunków na rynku. Zapewniając comiesięczne wpływy na konto w wysokości 1000 zł oraz jedną płatność bezgotówkową, jesteśmy zwolnieni z jakichkolwiek opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty. Dodatkowo mamy zapewnione darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Osoby posiadające Konto 360 w wersji Student muszą tylko wykonywać jedną płatność kartą miesięcznie. W przypadku nie spełnienia warunków zostaniemy obciążeni opłatą w wysokości 15 zł. Są to jednak bardzo proste wymogi, tym bardziej, że płatność kartą może zostać wykonana na dowolną kwotę.

Zaznaczmy również, że bank Millennium posiada w swojej ofercie bardzo dobre produkty oszczędnościowe. Między innymi jest to konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% (do 100 000 zł) oraz Lokata Mobilna z oprocentowaniem 2,75% w skali roku.

Załóż Konto 360° i zgarnij premię!

5 comments

 1. Admin

  i czy w celu zamknięcia konta muszę udać się do placówki, czy można to zrobić przez internet?

  Odpowiedz
 2. Admin

  Ciężko będzie zdobyć kasę z poleceń.. Większość moich znajomych już miało Konto 360 w Millennium. A tu jeszcze tylko 10 kodów można wygenerować.

  Odpowiedz
 3. Admin

  @Anka znam ten ból. Millenium ciągle ma jakieś promocje

  Odpowiedz
 4. Admin

  Milennium jest świetnym bankiem. Nie dość, że darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach, to jeszcze te promocje !

  Odpowiedz
 5. Admin

  Tak. Millennium jest dobre na rok czy dwa, gdzie wszystko jest za 0 zł, Ale za po tym czasie pojawiają się nowe konta, które są za zero, a za stare trzeba już płacić. taki jest Millennium. Tak było na przykład z Dobrym Kontem. Jak stary klient chce mieć wszystko za zero to musi otworzyć nowe konto a stare zamknąć, ponieważ nie można zamienić starego konta na nowe. I tak jest od lat. Wiem to, bo jestem długoletnim klientem tego banku.

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment